
Фарбопульт електричний KRAISSMANN 701 FS 3 (3 сопла в комплекті)
2 073 ₴
1 573 ₴
- Готово до відправки
Фарбопульт електричний KRAISSMANN 701 FS 3 — чудовий побутовий інструмент, призначений для виконання фарбувальних робіт. Інструмент має потужний 700 Вт мотор, що дає змогу досягти гарної продуктивності в 1-1200 мл/хв.
Регулятор витрати фарби та регульоване сопло для вертикального, горизонтального та круглого струменя дають змогу адаптувати фарбопульт до різних завдань, даючи змогу акуратно та точно виконувати фарбувальні роботи.
Місткий резервуар місткістю 1,2 л виготовлений із легкого, але зносостійкого пластику, на який нанесені позначки для позначення рівня фарби. Міцний корпус і якісне збирання фарбопульта забезпечують довговічність експлуатації.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Три сопла в комплекті
- Вбудований компресор
- Потужний електродвигун
- Регулювання ширини факела
- Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється
- Робота з різними типами фарбувальних матеріалів
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 700 Вт
- Продуктивність — 1-1200 мл/хв
- Максимальна в'язкість ― 120 DIN/сек
- Діаметр сопла 1,0/2,0/3,0 мм (змінні форсунки)
- Об'єм резервуара — 1,2 л
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Фарбопульт KRAISSMANN 701 FS 3
- Бачок для фарби
- Форсунки 1,0/2,0/3,0 мм
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 1.2 літр/хв |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1.2 л |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 573 ₴









