
Перфоратор Vorskla ПМЗ 1080/28 (сила удару 5 Дж, патрон 28 мм)
3 000 ₴
2 124 ₴
- Готово до відправки
Бочковий перфоратор Vorskla ПМЗ 1080/28 призначений для свердління отворів у бетоні, цеглі або камені. Ефективний під час демонтажу конструкцій із жолобозобетону.
Перфоратор має два робочі режими: удар і свердління з ударом. Перемикачі режимів розташовані зручно, змінити робочий режим можна не зупиняючи робочий процес.
Вертикальне розташування двигуна дає змогу використовувати в інструменті потужніший ударний механізм, який здатний видавати до 4000 ударів за хвилину, водночас сила удару становить 5 джоулів.
Інструмент обладнаний SDS-Plus патроном, який дає змогу швидко змінити обладнання. Ударний механізм і редуктор захищені металевим корпусом.
Додаткова ручка може встановлюватися в будь-якому положенні, це дає змогу надійно тримати інструмент обома руками.
Перфоратор Vorskla ПМЗ 1080/28 простий в експлуатації й обслуговуванні, кришки щіткотримачів виведені назовні, а завдяки полегшеному доступу до редуктора, змастити його не становитиме жодних труднощів.
Особливості:
- Зручний кейс
- Висока потужність
- Ергономічний дизайн
- Повітряне охолодження
- Антивібраційна система
- Потужний ударний механізм
- Металевий корпус редуктора
- Система гасіння вібрації в ручці
Технічні характеристики:
- Тип патрона — SDS-plus
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1080 Вт
- Кількість обертів — 0-890 об/хв
- Кількість ударів — 4050 уд./хв
- Сила удара ― 5 Дж
- Діаметр патрона — 28 мм
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Перфоратор Vorskla ПМЗ 1080/28
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Піка, зубило, бури
- Кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1080 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 890 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4050 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 2 124 ₴









