
Повітродувка-пилосос DWT LSP05-350 (2 режими роботи)
1 500 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Повітродувка DWT LSP05-350 — функціональна та практична повітродувка, призначена для прибирання присадибних ділянок від опалого листя, скошеної трави, дрібного сміття.
Цей інструмент здатний виконувати роботу у двох можливих режимах: обдування та всмоктування. Вибравши режим повітродувки, Ви зможете легко здути опале листя й інше садове сміття. У режимі пилососа сміття збирається в спеціальний мішок.
Надійний електродвигун потужністю 650 Вт здатний створити об'єм повітряного потоку 2,8 кубічних метрів на хвилину.
Швидкість обдування в межах 13000 об/хв.
Повітродувка DWT LSP05-350 обладнана зручною ручкою для комфортної роботи навіть однією рукою. Невеликі габарити та легка вага забезпечать тривалу та комфортну роботу.
Особливості:
- Два режими роботи — повітродувка /пилосос
- Потужний повітряний потік
- Двигун потужністю 650 Вт для забезпечення високої продуктивності
- Фіксатор вимикача
- Легка вага
- Невеликі габарити
- Низький рівень шуму
- Тривалий термін експлуатації
- Продумана ергономіка
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220-230 В/50 Гц
- Потужність — 650 Вт
- Кількість обертів двигуна — 13 000 об/хв
- Макс. потік повітря — 2,8 м3/хв
Комплектація
- Повітродувка DWT LSP05-350
- Гумова насадка
- Мішечок для сміття
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 2.8 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
- Ціна: 1 000 ₴









