
Зварювальний апарат SHYUAN MMA-250 А кейс
4 000 ₴
- Готово до відправки
Це модель нового покоління зі зниженим споживанням електричної енергії та невеликим тепловим нагріванням. Цьому сприяє біполярний транзистор із ізольованим закривом, який у нього встановлений. Такий зварювальний апарат був виготовлений із використанням інверторної технології. Використовуючи це обладнання, ви зможете отримати високоякісний зварювальний шов. Для зручності експлуатації агрегат обладнаний табло, завдяки якому ви зможете відстежувати й контролювати роботу апарата, а також настроювати різні режими зварювання. Такий агрегат зможе працювати навіть за умови перепадів напруги, передбачена можливість плавного регулювання, сили струму, вирізняється високим рівнем ККД, який може досягати 85%.
Передбачена можливість роботи агрегату з електродами різних типів і різних діаметрів. Купуючи такий апарат, ви отримуєте обладнання високоякісного збирання, яке, зокрема, можна використовувати в побутових умовах завдяки своїй компактності та мобільності, що неабияк спрощує можливість роботи з ним і робить її більш комфортною.
Особливості моделі:
- Новий яскравий дизайн, зручна ергономіка
- Табло з індикацією струму для зручності регулювання
- Міцна складана ручка для перенесення апарата
- Продумані отвори вентиляції — продукує обдування
- Два світлові індикатори. Перший показує перевантаження, другий сигналізує про ввімкнення агрегату в мережу
- Зручний кейс для зберігання приладдя і самого приладу
Показники апарата та Характеристики на гідному рівні.
Характеристики зварювального інвертора Shyuan MMA 250 А:
- Клас апарата — професійний
- Напруга мережі — 220 ± 15%
- Частота струму в мережі — 50 Гц
- Споживана потужність — 5,9 кВт
- ККД-85 %
- Мінімальний зварювальний струм - 20 А
- Максимальний зварювальний струм — 250 А
- Клас ізоляції — F
- Клас захисту — IP21S
- Діаметр використовуваного електрода — 1,6-5,0 мм
- Напруга холостого ходу — 61 В
- Тривалість роботи — 250-60%, 180-100%
- Коефіцієнт потужності — 0,73
- Наявність електронного табло
- Габарити пристрою — 390*180*200
- Маса — 5,5 кг
- Гарантія 24 меяци
Комплектація:
- Зварювальний апарат
- Кабеля
- Маска щіток
- Транспортувальний кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shyuan |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 61 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.9 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 4 000 ₴









