
Шурупокрут акумуляторний NARVA NCD-16 BL (45 НM сила, безщітковий, 2 акумулятори 16 В, метал патрон)
2 150 ₴
1 500 ₴
- Готово до відправки
Опис Акумуляторний шурупокрут Narva NCD-16 BL
Акумуляторний дриль-шурупокрут Narva NCD-16 BL з безщітковим двигуном — це потужний і компактний інструмент, який стане в пригоді як професіоналам, так і прихильникам ремонту та будівництва. Ця модель має максимальне значення крутного моменту 45 Нм, що забезпечує високу ефективність роботи.
Комплект дриля містить два акумулятори по 16 В і 2 А·год, що дає змогу працювати без перерви. Швидке заряджання забезпечує повний зарядний пристрій акумулятора лише за 1 годину, що робить роботу зручною та продуктивною.
Дриль акумуляторний-шурупокрут має дві швидкості — 0-500 і 0-1650 об./хв відповідно, що дає змогу вибирати оптимальний режим роботи залежно від потреб проєкту. Металевий швидкозатискний патрон на 10 мм забезпечує надійну фіксацію свердла або насадки. Також дриль обладнана функціями реверсу, підвішування робочої зони, фіксації шпинделя.
Дриль Narva NCD-16 BL має 20+1 рівнів регулювання крутного моменту, що дає змогу точно настроїти потужність для різноманітних завдань. Індикатор рівня заряду батареї завжди допоможе вам своєчасно зарядити акумулятор і уникнути перерв у роботі. Упакований у пластиковий кейс.
Особливості:
- Модернізований потужний безщітковий двигун
- Міцний 2-швидкісний редуктор
- Світлодіодна підсвітка робочої зони
- Швидкий зарядний пристрій
- Металевий патрон
- Ручка з гумовою накладкою
- Два режими швидкості
- Високий крутний момент 45 Нм
- 20+1 кількість ступенів затягування
- Ергономічний дизайн
- Зручність використання
- Якісне виготовлення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-ion)
- Напруга акумулятора — 16 В
- Ємність акумулятора — 2,0 А/год
- Число обертів холостого ходу — 0-1650 об/хв
- Тип патрона — Металевий
- Діаметр патрона — 10 мм
- Діаметр свердління — Дерево 20 мм/ метал 10 мм
- Максимальний крутний момент — 45 Нм
- Ступінь крутного моменту — 20+1
- Рівень звукового тиску — LpA = 76,1 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності — Lwa = 87,3 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
- Рівень захисту — IP20
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Narva NCD-16 BL
- Акумулятор 2,0 А/год -2 шт.
- Зарядний пристрій-штекер 1 шт.
- Кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: Естонія.
Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 500 ₴








