
Бензокоса VORSKLA ПМЗ-5300 (шпуля, ніж 3 т, штанга 28 мм)
3 080 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса Vorskla ПМЗ-5300 призначена для скошування чагарників, всіх видів трав, сухості, пагонів молодих дерев, кукурудзи, очерету, соняшнику тощо.
Ця модель обладнана двигуном із високою потужністю 5,3 кВт и високоякісною поршневою групою, що гарантує надійну роботу за будь-яких умов.
До переваг мотокосы Vorskla ПМЗ-5300 варто віднести: наявність високого крутного моменту, систему легкого запуску, зручну ручку й економічність.
Ергономічна система керування й регульована велосипедна ручка забезпечить комфорт у роботі. Наплічний ремінь забезпечить рівномірний розподіл навантаження.
До комплекту разом із бензокосою входять різальні насадки. Одна з них — міцний сталевий ніж на три лопаті, а друга — котушка з волосінню.
Особливості:
- Плавний пуск
- Посилений кований вал
- Суцільнометалевий вал
- Хромована поршнева
- Збалансована конструкція
- Захист від випадкового увімкнення
- Низький рівень шуму і вібрацій
- Повністю металевий редуктор
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Потужний двотактний двигун номіналом 5,3 кВт
- Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний
Тип охолодження — Повітряний
Потужність — 5,3 кВт/7,21 л.с.
Об'єм двигуна — 52 см3
Швидкість обертання обертів — 2800 — 9000 об/хв
Об'єм паливного бака — 1200 мл
Тип котушки — Напівавтоматична
Товщина різального диска — 1,4 мм
Розташування вала — Пряме
Діаметр косіння — Різальний ніж: 230 мм; котушка волосіні: 420 мм; пиляльний диск: 255 мм
Вага ― 6,5 кг
Комплектація
Бензокоса Vorskla ПМЗ-5300
3-лопактний ніж 1 шт.
Котушка з волосінню 1 шт.
Плечовий ремінь
Набір інструментів
Бачок для підготовки палива
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7.21 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність, Вт | 5300 Вт |
- Ціна: 3 080 ₴




