
Бензокоса GoodLuck Super GLS 4300 GT (шпуля, нож 3т)
2 638 ₴
- Готово до відправки
Мотокоса Goodluck Super GLS 4300 GT — потужний інструмент, призначений для скошування чагарників, всіх видів трав, сухості, пагонів молодих дерев тощо.
Ця модель обладнана високопродуктивним двотактним двигуном потужністю 5,9 л.с., а максимальні оберти досягають до 11000 об./хв. На двигуні встановлений карбюратор із мідною голкою від японського виробника "Walbro".
Хромований циліндр разом із карбюратором гарантують безперебійну роботу впродовж тривалого часу.
Система "Легкий старт" забезпечує миттєву заводку двигуна з півоберту та неабияк скорочує споживання палива, а вдосконалена антивібраційна система доставить Вам максимальний комфорт у роботі з інструментом.
Бензотример Goodluck Super GLS 4300 GT чудово підійде як для домашнього користування, так і для професійного.
Особливості:
- Легкий пуск
- Захист від перегрівання
- Низький рівень шуму
- Два поршневі кільця
- Посилена поршнева група
- Захист від випадкового увімкнення
- Зручний доступ до свічки запалювання
- Повністю металевий редуктор
- Карбюратор із праймером (підкачуванням)
- Посилений суцільно-металічний вал
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Потужний двотактний двигун номіналом 4,3 кВт
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний
Тип охолодження ― Повітряний
Потужність — 4,3 кВт/5,9 л.с
Об'єм двигуна — 43 см3
Швидкість обертів холостого ходу — 2800-11000 об./хв
Об'єм паливного бака — 1200 мл
Тип котушки — Напівавтоматична
Розташування вала — Пряме
Вага — 6,5 кг
Комплектація
Бензокоса Goodluck Super GLS 4300 GT
3-лопактний ніж 1 шт.
Котушка з волосінню 1 шт.
Ремінь
Мерный бачок
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність, Вт | 4300 Вт |
- Ціна: 2 638 ₴


