Гідравлічний підкотний домкрат KRAISSMANN 2 HRW 315 — це надійний та потужний пристрій для підіймання автомобілів та інших транспортних засобів, що гарантує комфорт і безпеку під час проведення ремонтних і технічних робіт.
Вантажність цієї моделі досягає 2 тонни. Висота підіймання становить 315 мм. Домкрат використовує сучасну гідравлічну систему, що дає змогу плавно підіймати й опускати вантаж із мінімальними зусиллями.
Домкрат виготовлений із високоміцної сталі, домкрат стійкий до механічних пошкоджень і корозії. Це забезпечує довгий термін експлуатації навіть за інтенсивного використання. Легкий і компактний домкрат, швидко знаходить місце в гаражі або багажнику автомобіля, що робить його ідеальним для тих, хто цінує мобільність.
Гідравлічний підкотний домкрат KRAISSMANN 2 HRW 315 ідеально підходить для використання в автосервісах, а також у домашніх умовах. Він дасть змогу виконати заміну коліс, роботи з технічним обслуговуванням, ремонту й огляду підвіски, гальмівної системи та безлічі інших завдань.
Особливості:
- Гідравлічний механізм
- Невеликі габарити та вага
- Високий рівень надійності
- Зручність і простота в експлуатації
- Виготовлений із якісних комплектуючих
- Наявність коліщаток для зручного застосування
Технічні характеристики:
- Тип домкрата — Підкатний
- Механізм підіймання — Гідравлічний
- Вантажність — 2 т
- Мінімальна висота ― 135 мм
- Висота підйому — 315 мм
Комплектація
- Гідравлічний підкотний домкрат KRAISSMANN 2 HRW 315
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 315 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 844 ₴





