
Дискова циркулярна пила NARVA NCS-2150 (потужність 2150 Вт) мідна обмотка
2 100 ₴
- Готово до відправки
Дискова циркулярна пила NARVA NCS-185/2150 — надійний інструмент, забезпечує точні та потужні пропилки, призначені для побутового та професійного використання.
Пила забезпечена потужним двигуном потужністю 2150 Вт, що забезпечує високу швидкість і точність різання дерев'яних матеріалів. Вона обладнана дисковим діаметром 185 мм, що дає змогу легко різати матеріали різної товщини.
Завдяки своїй компактності й ергономічному дизайну, пила легко маневрує й зручна у використанні. Крім того, NARVA NCS-185/2150 має регульовану глибину різання та кут нахилу, що робить її універсальним інструментом для виконання різних завдань.
Невіддільна частина будь-якого будівельного проєкту, ця дискова циркулярна пила від NARVA, яка забезпечує високу якість різання й довговічність, що робить її ідеальним вибором для професіоналів і аматорів.
Особливості:
- Потужний двигун 2150 Вт
- Число обертів 5000 об./хв
- Твердосплавний різальний диск
- Подвійний запобіжник увімкнення
- Регульовані глибина та кути розпилювання
- Видалення пилу захищає робочу зону від пилу
- Магнієвий щиток для міцності та зниження ваги
- Блокування шпинделя дає змогу легко замінювати лезо
- Має регульовану підошву для пиляння під кутом від 0° до 45°
- Металевий захисний кожух для додаткової безпеки
- Кнопка безпеки з блокуванням запобігає несподіваному запуску
- Полотно з карбіду вольфраму з 24 зубцями дає змогу різати на глибину до 62 мм.
- Передня ручка з гумовим покриттям запобігає ковзанню для більшого комфорту та контролю
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 2150 Вт
- Максимальна кількість обертів — 5000 об/хв
- Діаметр пиляльного диска — 185 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 62 мм
- Вага — 4,3 кг
Комплектація
- Дискова циркулярна пила NARVA NCS-185/2150
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Виробник: ТМ NARVA.
Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 100 ₴









