
Акумуляторний тример GRAND АТГ-20 2В1 (безщітковий, 2 акумулятори 20 В, 4 А·год і зарядне)
5 200 ₴
4 500 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна коса безщіткова Grand АТГ-20 2в1 — це сучасний потужний акумуляторний тример, який поєднує функціональність і зручність у використанні. Ефективно скошує стебла бур'янів, високу траву та молоді пагони чагарників, зокрема на важкодоступних і нерівних поверхнях.
Завдяки безщітковому двигуну, модель вирізняється високою продуктивністю, довговічністю й енергоефективністю. Тример працює практично безшумно та не забруднює довкілля. Завдяки верхньому розташуванню двигуна коса може працювати тривалий час із мокрими бур'янами.
Тример укомплектований двома Li-Ion акумуляторами 20 В, 4 А/год (тип М), які забезпечують тривалий час автономної роботи. До комплекту входить швидкозарядний пристрій, що заряджає акумулятор лише за 1 час. Швидкість обертання двигуна досягає 8000 об./хв, що гарантує якісний і рівномірний покос.
Конструкція передбачає штангу, яка складається навпіл, що неабияк спрощує транспортування та зберігання. Максимальна ширина скошування ― 420 мм, що дає змогу швидко обробляти великі ділянки. Завдяки велосипедним держакам тример зручно тримати й контролювати в процесі роботи. Легка вага и ергономічні органи керування забезпечують максимальний комфорт і мінімальне навантаження на руки.
Комплектація насадок:
- Металевий ніж 40T – 1 шт.;
- Котушка з нейлоновою волосінню — 1 шт.
Особливості:
- Плечовий ремінь
- Індикатор розряду
- Зручні велосипедні ручки
- Ергономічний і зручний дизайн
- Два режими швидкості (ніж або волосінь)
- Безщітковий двигун (BRUSHLESS)
- Два акумулятори 20 В, 4 А/год і зарядний пристрій у комплекті
- Мінімум часу для підготовки до роботи: вмикання натисканням однієї кнопки
- Розбірна конструкція, яка неабияк спрощує транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга — 20 В
- Ємність акумуляторів — 4 А/год
- Кількість обертів — 8000 об/хв
- Насадки — Котушка з волосінню й ніж 40T
- Діаметр різальної волосіні — до 1,2 мм
- Ширина косіння волосінню — 420 мм
- Діаметр різального ножа — 255 мм
- Час заряджання — 1-1,5 год
Комплектація
- Акумуляторний тример безщітковий Grand АТГ-20 2в1
- Акумулятор 20 В, 4 А/год 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Металевий ніж 40Т (255 мм)
- Котушка з волосінню
- Захисний кожух
- Плечовий ремінь
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 4 500 ₴









