-22%


Полірувальна машина DWT OPP13-180 TV ( регулювання обертів, фіксатор кнопки)
3 850 ₴
3 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Полірувальна машина DWT OPP13-180 TV Відмітні риси полірувальної машини DWT OPP13-180 TV:- Фіксатор шпинделя дає змогу заблокувати шпиндель електроінструменту в нерухомому положенні, що робить монтаж/ демонтаж гумового тарілчастого диска зручнішим. Кнопка фіксатора шпинделя має спеціальну форму та не підвищується над поверхнею редуктора, тому не може бути натиснута випадково, у процесі роботи — це підвищує безпеку використання електроінструмента.
- Додаткова ручка робить зручнішим утримання електроінструмента обома руками та може бути повернена в будь-яке зручне для користувача положення.
- Регулятор швидкості дає змогу встановлювати таку кількість обертів полірувального приладдя, яке найкраще підходить для полірування оброблюваного покриття або матеріалу. Число обертів можна змінювати в процесі роботи, не вимикаючи електроінструмент.
- Фіксувальна кнопка запобігає випадковому вмиканню електроінструменту. Електроінструмент можна ввімкнути тільки після переміщення фіксувальної кнопки.
- М'яка накладка на ручці створює додаткові зручності під час утримання інструмента.
- Фіксувальна кнопка вмикання/вимикання слугує для блокування вмикача/вимикача в натиснутому положенні, що робить тривалу роботу зручнішою.
Технічні характеристики полірувальної машини DWT OP13-180 TV:
- Виробник — Швейцарія
- Група товарів — полірувальні машини
- Номінальна потужність — 1300 Вт
- Максимальний діаметр полірувального кола — 180 мм
- Різь шпинделя- М14
- Число обертів холостого кола — 400-3000 об/хв
- Вага — 3,1 кг
Комплектація
- Полірувальна машина
- Інструкція з експлуатації/гарталон
- Ключ ріжковий
- Додаткова ручка
- Гумовий тарілковий диск
- Полірувальний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 000 ₴







