Болгарка KRAISSMANN 1000-KWS-125 призначена для роботи з відрізними, шліфувальними дисками діаметром до 125 мм. У конструкції болгарки також можна використовувати різні круги для оброблення будь-яких інших матеріалів, а також щіткові або полірувальні насадки.
Ця модель обладнана електродвигуном потужністю 1000 Вт. Максимальна кількість обертів становить 11000 об./хв.
Металевий захисний кожух гарантує безпеку користувача під час роботи та запобігає пошкодженню інструмента.
Болгарка KRAISSMANN 1000-KWS-125 має невеликі габарити та малу вагу, що дає змогу зручно тримати його в руці.
Додаткова бічна ручка встановлюється в зручному положенні, а також забезпечує комфорт у безперервній роботі та знижує рівень вібрації.
Особливості:
- Тонка ручка
- Надійні шестерні
- Ергономічний дизайн
- Аналог Makita GA 5030
- Зручний обхват ручки
- Потужний електродвигун
- Металевий корпус редуктора
- Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 1000 Вт
- Діаметр диска — 125 мм
- Число обертів холостого ходу — 11 000 об/хв
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Болгарка KRAISSMANN 1000-KWS-125
- Додаткова ручка
- Ключ для заміни диска
- Захисний кожух
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 12 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 181 ₴





