
Свердлильний верстат KRAISSMANN 752 SB 20 (тиски, 2 патрони, лазерний покажчик)
17 699 ₴
- Готово до відправки
Свердлильний верстат KRAISSMANN 752 SB 20 — потужний і надійний верстат професійного класу, завдяки високій якості виготовлення деталей і механізмів, верстат має чудові показники точності та довговічності та може застосовуватися для серійного виробництва.
Безкомпромісна потужність асинхронного двигуна 750 Вт дає змогу проводити майже будь-які роботи зі свердління на професійному рівні. Крутний момент із двигуна на вал шпинделя передається за допомогою двох клинових ременів через шківи. Можливий вибір з 16 швидкісних режимів для встановлення потрібної швидкості обертання валу шпинделя. Максимальна швидкість 2770 об./хв дасть змогу ефективно звірити найрізноманітніші типи матеріалів.
Верстат укомплектований двома свердлильними патронами з двома конусними валами і максимальним діаметром затискача 20 мм. Один із патронів — самозатискний, професійного рівня точності, другий — зубчасто-вінцевий з ключем (для менш вимогливих робіт).
Верстат має стійку чавунну основу, на яку встановлена колона діаметром 72 мм із зубчастою рейкою для можливості переміщення столу по вертикалі. Робочий стіл, як і основа, виготовлений із якісного чавуну. Стіл має можливість повороту навколо колони на 360° і нахилу вправо/вліво в межах ±45°.
Для гарантування безпечної роботи під кожухом коробки швидкостей пасової передачі міститься захисний вимикач, який не дасть змогу увімкнути верстат у разі відкритої кришки. Для аварійної зупинки на передній панелі верстата розташований червоний аварійний вимикач грибкового типу. Також верстат обладнаний лазерним хрещатим покажчиком осі свердління.
Особливості:
- Висока якість
- Надійна конструкція
- Подвійна ізоляція обмоток
- Якісні підшипники
- Потужний і надійний двигун
- Робочий стіл із чавунного лиття
- Лазерний покажчик осі свердління
- Прозорий щиток для захисту від стружки
- Стільчик, що повертається й обертається
- Максимальна компактність за високої функціональності
- Дванадцять швидкісних режимів для свердління будь-якого матеріалу
- Самозатискний патрон професійного рівня точності
- Можливість зручного регулювання глибини свердління і швидкості руху шпинделя
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 750 Вт
- Кількість обертів — 180-2770 об/хв
- Кількість швидкісних режимів — 16
- Хід пінолі — 80 мм
- Висота верстата — 1200 мм
- Макс. відстань від осі шпинделя до колони — 180 мм
- Макс. відстань від кінця шпинделя до столу — 620 мм
- Макс. відстань від кінця шпинделя до основи — 810 мм
- Габарити робочого столу — 290*290 мм
- Габарити основи — 460*270 мм
- Діаметр колони — 72 мм
- Розмір патрона — 5-20 мм
- Вага — 58 кг
Комплектація
- Свердлильний верстат KRAISSMANN 752 SB 20
- Самозатискний патрон з конусним валом
- Зубчасто-вінцевий свердлильний патрон із конусом
- Ключі для монтажу
- Затискні лещата
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2770 об/хв |
| Кількість швидкостей | 16 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 58 кг |
- Ціна: 17 699 ₴









