
Бензопила GoodLuck GCS-52-3.7 Super Saw покращена поршнева
2 814 ₴
- Готово до відправки
Бензопила GoodLuck GCS-52-3.7 Super Saw — якісний інструмент, призначений для заготівлі лісу, розпилювання колод, обрізання сучків, розчищення чагарнику тощо.
Ця модель обладнана високопродуктивним двигуном, потужністю 3.7 л.с., який характеризується ефективним повітряним охолодженням і низькою витратою палива.
Двигун має праймер і систему легкого старту, що забезпечить запуск бензопилки навіть у холодну пору року.
Особливістю бензопили GoodLuck GCS-52-3.7 Super Saw є металевий корпус двигуна та високі оберти холостого ходу — 11000 об./хв.
Наявність автоматичного оливного насоса забезпечить безперебійне подавання оливи на різальний ланцюг.
Бензопила GoodLuck GCS-52-3.7 Super Saw має невелику вагу, високоякісну заводську конструкцію та збалансовану конструкцію.
Особливості:
- Праймер
- Легкий старт
- Два поршневі кільця
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Карбюратор "Walbro" (Японія)
- Металеві кришки стартера
- Хромовані стінки циліндра
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Ефективна антивібраційна система
- Високоякісний протиударний пластик
- Посилений кривошипно-шатунний механізм двигуна
Технічні характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Потужність — 2,72 кВт/3,7 л.с.
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Швидкість холостого ходу — 3000 об/хв
- Максимальні оберти ― 11000 об/хв
- Об'єм паливного бака — 0,55 мл
- Об'єм оливного бака ― 0,26 л
- Довжина шини ― 45 см
- Паливна суміш — Бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
- Вага ― 6,4 кг
Комплектація
- Бензопила GoodLuck GCS-52-3.7 Super Saw
- Шина 1 шт.
- Цепь 1 шт.
- Набір ключів
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Ємність для змішування палива та оливи
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2720 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 814 ₴




