
Пила циркулярна Grand ПД-185-1950
2 500 ₴
1 998 ₴
- Готово до відправки
Пила дискова Grand ПД-185-1950 призначена для оброблення та розпилювання дерева будь-якої щільності, ДСП, багатошарової фанери, пластику, м'яких металів та інших матеріалів.
Ця модель обладнана високопродуктивним двигуном потужністю 1950 Вт, який забезпечує до 5500 обертів за хвилину.
Діаметр пиляльного диска 185 мм. Максимальна глибина пропилювання під прямим кутом (90°) становить 65 мм і під нахилом 45 ° — 44 мм.
Точність пропилювання гарантується можливістю точного регулювання глибини пропилювання й кута скосу.
Для зручності в роботі циркулярна пила Grand ПД-185-1950 має вбудований патрубок для під'єднання пилососа для збирання пилу.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику, а станина з цільного листа металу, що в рази зменшує її деформацію. Захисний кожух надійно захистить оператора від травм.
Під час роботи Ви відчуєте лише мінімальні вібрації, завдяки наявності м'яких прогумованих накладок на ручках, а безпека Вам забезпечить блокування від випадкового увімкнення.
Особливості:
- Потужний двигун
- Пиляльний диск у комплекті
- Широка опорна платформа
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Можливість під'єднання пилососа
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1950 Вт
- Максимальна кількість обертів — 5500 об/хв
- Діаметр пиляльного диска — 185 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 65 мм
- Глибина різання (45°) — 44 мм
- Глибина різання (90°) — 65 мм
- Посадковий діаметр ― 25,4 мм
- Вага — 3,5 кг
Комплектація
- Пила дискова Grand ПД-185-1950
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: Тмкова 2786/144, 62800, Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 998 ₴









