
Циркулярна дискова пила ЛУЧ Профі ПД 185/1900
від 2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця потужна Дискова циркулярна пила Профі ПД 185/1900 забезпечує чисте та швидке різання. Завдяки конструкції ручки з подвійним захопленням, що забезпечує контроль і точність.
Висока потужність і збільшена різальна здатність роблять цю пилку ідеальною для будмайданчиків.
Потужна різальна здатність Промінь профі ПД 185/1900: 58 мм за 90 мм і 45 мм за 45 мм дає змогу легко виконувати різну роботу.
Маючи велику потужність, лезо преміумкласу 185 мм з 24 твердосплавними зубами забезпечує чудову продуктивність і якість різання. Регулювання глибини та нахилу без використання інструментів дає змогу швидко та легко підготувати пилку для виконання необхідного завдання.
Особливості Дискова циркулярна пила Профі ПД 185/1900:- Висока продуктивність різання для найважчих робіт
- Підвищена різальна здатність
- Просте регулювання кута нахилу для різання найпоширеніших кутів
- Текстурована ручка для надійного захоплення й комфорту
Технічні характеристики:
- Живлення — мережа 220 В
- Потужність — 1900 Вт
- Максимальний діаметр диска — 185 мм
- Діаметр посадкового диска — 20 мм
- Максимальна кількість обертів — 5800 об/хв
- Максимальна глибина пропилу — 58 мм.
- Кут нахилу — 45 градусів
- Можливість стаціонарного встановлення — немає
- Вага — 3.17 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Пила циркулярна
- Циркулярний диск
- Паралельний упор
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 58 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 3.17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: від 2 500 ₴



