
Пила торцювальна Vorskla ПМЗ 2200-210/2
7 434 ₴
- Готово до відправки
Пила торцювальна Vorskla ПМЗ 2200-210/2 — надійний інструмент, призначений для поперечного розпилювання дерев'яних заготівок будівельних і столярних цілях.
Ця модель робить чистий і гладкий зріз дерев'яних заготівок завдяки якісному пиляльному диску діаметром 210 мм. Відрізний диск надійно укритий під захисним кожухом. Двигун потужністю 2200 Вт розкручує диск на холостому ходу до 5000 об/хв.
Особливістю пили Vorskla ПМЗ 2200-210/2 є функціональна поворотна система, завдяки якій можна розпилювати заготівки в різних напрямках, виконувати звичайні та подвійні похилі пропили. Пила має поворотний стіл із точним регулюванням кута от -45 град до +45 градусов.
Максимальний розмір заготовки під час поперечного пиляння під прямим кутом становить 70х305 мм, у разі комбінованого пиляння з нахилом і під прямим кутом — 40х215 мм. Також за потреби можливе регулювання глибини пропилювання.
Торцювальна пила Vorskla ПМЗ 2200-210/2 має гарне співвідношення ваги, габаритів і потужності, а робоча ручка має зручну форму та чудову ергономіку.
Особливості:
- Захисний кожух
- Надійний двигун
- Збільшена глибина пропилювання
- Дві напрямні на підшипниках
- Можливість під'єднання пилососа
- Міцна конструкція з алюмінієвого сплаву
- Поворот у горизонтальній і вертикальній площинах
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2200 Вт
- Максимальна кількість обертів — 5000 об/хв
- Максимальний діаметр диска — 210 мм
- Діаметр отвору — 25,4 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 70 мм
- Максимальна ширина пропилювання — 220 мм
- Угол наклона — 45 град
- Габарити — 700х650х700 мм
- Вага — 12 кг
Комплектація
- Пила торцювальна Vorskla ПМЗ 2200-210/2
- Пиляльний диск
- Ключ для заміни диска
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 220 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 7 434 ₴
