
Циркулярна пила Vorskla ПМЗ 2200С переворотна
2 655 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дискова пила Vorskla ПМЗ 2200С — надійний інструмент, призначений для роботи з деревом, ДВП, ДСП, фанером, а також різними полімерами, багатошаровими матеріалами.
Ця модель створена на основі потужного електродвигуна в 2200 Вт, який розвиває до 4800 обертів за хвилину.
Як різальний інструмент використовуються диски діаметром до 210 мм з посадковим отвором 32 мм.
Можливе регулювання пропилювання до кута 45 градусов, за максимальної глибини пропилювання становить 70 мм. Кріплення для настільного кріплення дасть змогу закріпити її на столі, це посприяє точнішому виконанню роботи та дасть змогу уникнути вібрації й коливань.
Особливості:
- Потужний двигун
- Можливість під'єднання пилососа
- Можливість стаціонарного встановлення
- Просте регулювання глибини та нахилу різання
- Широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 2200 Вт
- Число обертів — 4800 об/хв
- Діаметр пиляльного диска — 210 мм
- Посадковий діаметр диска — 32 мм
- Максимальна глибина пропилювання під кутом 90° — 70 мм
- Максимальна глибина пропилювання під кутом 45° — 40 мм
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Дискова пила Vorskla ПМЗ 2200С
- Пиляльний диск
- Ключ для заміни пиляльного диска
- Захисний кожух
- Паралельний упор
- Кріплення для встановлення в стаціонарний режим
- Картонне паковання
- Інструкція користувача
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 655 ₴
