-34%


Пила циркулярна Vorskla ПМЗ 1500 С
2 322 ₴
1 522 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова Vorskla ПМЗ 1500С — якісний інструмент, призначений для розпилювання заготовок із деревини, ДСП, ДВП, ламінату, розпилювання дерев'яних та ним подібних матеріалів.
Корпус цієї моделі виготовлений із високоміцного пластику, а висока потужність двигуна в 1500 Вт дає змогу робити чистий і точний розпил.
Циркулярка має широку опорну платформу з алюмінієвого сплаву, що підвищує стійкість конструкції, а для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусов до основи та регулювання глибини пропилювання в межах 0-65 мм.
Дискова пила Vorskla ПМЗ 1500С вирізняється якісним збиранням, невеликою вагою і зручною ручкою.
Особливості:
- Якісне збирання
- Висока потужність двигуна
- Надійна система охолодження
- Невелика вага та компактні розміри
- Просте регулювання глибини та нахилу різання
- Широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 1500 Вт
- Число обертів — 4500 об/хв
- Діаметр пиляльного диска — 185 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 65 мм
- Ширина різу — 3,5 мм
- Вага — 3,3 кг
Комплектація
- Пила дискова Vorskla ПМЗ 1500С
- Пиляльний диск 185 мм
- Ключ для заміни пиляльного диска
- Лінійка напрямна
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 522 ₴









