
Бензокоса NARVA CG-5600 (3 ножі та 2 котушки)
4 600 ₴
3 800 ₴
- Готово до відправки
Бензиновий тример NARVA CG-5600 — чудовий садовий інструмент від надійного європейського виробника "NARVA", призначений на професійну та побутову роботу з косіння трави та чагарників усіх типів, включно з сухою й пагони молодих дерев.
Ця модель створена на основі фірмової поршневої з хромованим напиленням, робочий об'єм двигуна становить 52 куб.см., водночас реальна потужність досягає 5600 Вт (7,61 л.с.). Висока кількість обертів у діапазоні 8500-9000 об/хв дають змогу ефективно виконувати завдання з косіння сорних рослин. Як паливо до двигуна застосовується бензин і двотактна олива (пропорція вказана на пакованні виробника оливи).
Бензокоса обладнана суцільною штангою діаметром 28 мм і зручними велосипедними ручками керування. Система плавного пуску та фірмовий карбюратор дає змогу легко запустити двигун. Завдяки місткому баку обсягом 1200 мл можна тривалий час працювати без дозаправляння.
Бензотример NARVA CG-5600 комплектується котушкою з волосінню і трьома ножами: 3 лопатевим для роботи з травою, 8 лопастним для косіння сіна та 40-ка зубчастою переможною фрезою для роботи з бур'яном і різноманітною рослинністю. Наявність фірмового ременя за 2 плеча дасть Вам змогу рівномірно розподілити навантаження на всьому тілі та в такий спосіб полегшити робочий процес.
Особливості:
- Праймер
- Легкий старт
- Захист від перегрівання
- Низький рівень шуму
- Низький рівень вібрацій
- Захист від випадкового увімкнення
- Ліцензійний карбюратор від «Walbro»
- Картер з алюмінієво-магнієвого сплаву
- Посилена штанга Ø28 мм + Ремінь «Делюкс»
- Потужний двотактний двигун номіналом 5,6 кВт
- Широка комплектація: 3 ножі + 2 шпулі + 2 волосіні
- Посилена система стартера запобігає вириванню шнура
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Двотактний бензиновий
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Потужність двигуна — 5,6 кВт/7,61 л.с.
- Оберти двигуна — 8500-9000 об/хв
- Об'єм паливного бака ― 1,2 л
- Розташування вала — Пряме
- Тип котушки — Напівавтоматична
- Товщина різального диска — 1,4 мм
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Бензокоса NARVA CG-5600
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- 8 лопастовий ніж 1 шт.
- 40-ка зубчаста фреза з переможевою напайкою 1 шт.
- Котушка з волосінню 2 шт.
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Велосипедна ручка з органами керування
- Двоплечовий ремінь «Делюкс» (рюкзак)
- Набір ключів
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7.61 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 3 800 ₴









