
Акумуляторний секатор KRAISSMANN 31 AGS-BL 20/2 (безщітковий мотор, 2 АКБ, кейс)
6 500 ₴
4 248 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний секатор KRAISSMANN 31 AGS-BL 20/2 — зручний садовий інструмент, який використовується для обрізання молодих пагонів, тонких гілок дерев і чагарників завтовшки до 30 мм.
Це професійна модель із потужною літій-іонною акумуляторною батареєю об'ємом 2000 мАч і напругою 20 вольтів. На одному акумуляторі час роботи складе 60-80 хвилин, а індикатор заряду акумулятора дасть змогу стежити за зарядом.
У корпусі інструмента розташований надійний безщітковий двигун, який вирізняється високою енергоефективністю й довговічністю. Леза секатора виготовлені з високовуглецевої сталі, завдяки чому забезпечують високу різальну здатність. Надійний хват і зручність у використанні досягається завдяки компактним розмірам і прогумованій ручці.
Секатор KRAISSMANN 31 AGS-BL 20/2 має в комплекті 2 літій-іонних акумулятори и дві пари запасних лез для безперервної роботи інструментом. Весь інструмент укомплектований у пластиковий кейс, що неабияк спрощує його зберігання і транспортування.
Особливості:
- Якісне збирання
- Швидке заряджання батареї
- Висока швидкість роботи
- Легкий і компактний секатор
- Запасні леза в комплекті
- Гострі леза з якісної сталі
- Надійний і якісний інструмент
- Літієві акумулятори високої ємності
- Безщітковий двигун для підвищеної ефективності
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга ― 20 В
- Ємність батареї — 2000 мА·год
- Різальна здатність — 30 мм (діаметр)
- Час заряджання — 60 хв.
- Вага — 0,9 кг
Комплектація
- Секатор акумуляторний KRAISSMANN 31 AGS-BL 20/2
- Два акумулятори
- Зарядний пристрій
- Два комплекти запасних лез
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 30 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 4 248 ₴









