
Мінігравер акумуляторний KRAISSMANN 601 AMS 50 (50 насадок)
731 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінігравер акумуляторний KRAISSMANN 601 AMS 50 призначений для шліфування, полірування та свердління в матеріалах із металу, деревини, пластику або граніту. Інструмент може підтримувати до 15000 об/хв, які можуть регулюватися.
Зміна обладнання здійснюється через зняття блокування вала за допомогою відповідної кнопки на корпусі гравера, сама ж куля або диск встановлюється в цанговий затискач.
Невеликі розміри гравера дають змогу працювати їм у важкодоступних місцях, а також виконувати завдання, що вимагають особливої точності.
Особливості:
- Тиха робота
- Міцний корпус
- Регулювання обертів
- Ергономічний дизайн
- Широка комплектація
- Гарна продуктивність
- Блокування кнопки увімкнення
- Невеликі розміри та мала вага
Технічні характеристики:
- Живлення — Вбудований акумулятор Li-ion
- Напруга — 3,7 В
- Ємність — 600 мА·год
- Число обертів — 5000/10000/15000 об/хв
- Діаметр цанги — 2,3 і 3,2 мм
- Регулювання обертів — Так
- Блокування шпинделя — Так
- Кількість насадок ― 50
- Вага — 0,4 кг
Комплектація
- Мінігравер акумуляторний KRAISSMANN 601 AMS 50
- 50 насадок
- 2 цанги
- Паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 0.6 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 731 ₴




