
Мінігравер акумуляторний KRAISSMANN 2001 AMS 42 (42 насадок)
1 013 ₴
- Готово до відправки
Мінігравер акумуляторний KRAISSMANN 2001 AMS 42 — багатофункційний продуктивний інструмент, призначений для шліфування та полірування металевих, гранітних, керамічних поверхонь. Модель підходить як для домашнього використання, так і для роботи в майстерні.
Гравер має невелику вагу та маленькі розміри, але водночас він обладнаний потужною літій-іонною батареєю з напругою 4 В і місткістю 2000 мА·год. Інструмент може підтримувати до 25 000 об/хв, які можуть регулюватися.
Насадки кріпляться за допомогою цангового затискача 3,2 мм, який фіксується завдяки інтегрованій кнопці блокування. Зміна обладнання здійснюється через зняття блокування вала за допомогою відповідної кнопки на корпусі гравера, сама ж куля або диск встановлюється в цанговий затискач.
Гравер KRAISSMANN 2001 AMS 42 виготовлений в ергономічному дизайні та має міцний корпус. Інструмент комплектується великою кількістю витратних матеріалів. Усі комплектуючі поміщені в пластикову коробку.
Особливості:
- Тиха робота
- Міцний корпус
- Ергономічний дизайн
- Широка комплектація
- Гарна продуктивність
- Блокування кнопки увімкнення
- Невеликі розміри та мала вага
- Регулювання обертів (5 режимів)
Технічні характеристики:
- Живлення — Вбудований акумулятор Li-ion
- Напруга — 4,0 В
- Ємність — 2000 мА·год
- Число обертів — 5000-25000 об/хв
- Діаметр цанги — 3,2 мм
- Регулювання обертів — Так
- Блокування шпинделя — Так
- Кількість насадок ― 42
- Вага — 0,4 кг
Комплектація
- Мінігравер акумуляторний KRAISSMANN 2001 AMS 42
- 42 насадок
- Цанга
- Паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 013 ₴




