Гравіювальна машинка Grand МГ-670К/12V NEW — це якісний інструмент, що комплектується двома гравіями: перший гравер із потужністю 670 Вт працює від мережі, а другий мінігравер із потужністю 12V приєднується до мережі через блок живлення. Гравер призначений для шліфування, фрезерування та свердління заготівок і деталей із різних матеріалів.
Гравер із потужністю 670 Вт має регулятор обертів від 24 000 до 32500 об/хв і діаметр цанги від 1,6 до 3,2 мм, що дає змогу використовувати різні гравіювальні інструменти. Мінігравер на 12V має кількість обертів 12000 об/хв, що також забезпечує високу швидкість і точність роботи.
До комплекту гравіювання входить гнучкий вал і 236 різних насадок, що дає змогу створювати різноманітні гравіювальні роботи. Усі компоненти інструмента упаковані в великий пластиковий кейс, що забезпечує безпечне зберігання і транспортування інструмента.
Гравер Grand МГ-670К/12V NEW є ідеальним вибором для професіоналів і початківців, які шукають високоякісний гравіальний інструмент із великою кількістю насадок і гнучким валом, які забезпечують великий потенціал для творчості та створення унікальних робіт.
Особливості:
- Гнучкий вал
- Фіксація шпинделя
- Регулювання обертів
- Легкий доступ до щіток
- Широкий комплект насадок
- Компактний і міцний корпус
- Якісні комплектуючі
- Мінігравер на 12 вольтів у комплекті
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність гравера — 670 Вт
- Число обертів гравера — 8000-32500 об/хв
- Напруга мінігравера — 12 V
- Частота обертання мінігравера — 12000 об/хв
- Діаметр цангового патрона — 1,0-3,2 мм
- Гнучкий вал — Є
- Вага — 1 кг
Комплектація
- Гравер Grand МГ-670К/12V NEW (2 в 1)
- Мінігравер
- Комплект насадок 236 шт.
- Гнучкий вал
- Штатив
- Щетка
- Блок живлення для мінігравера
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 160 ₴






