
Гравер Grand МГ-670/40 (40 насадок)
1 122 ₴
722 ₴
- Готово до відправки
Гравер Grand МГ-670/40 — багатофункційний інструмент, призначений для виконання багатьох процесів із різними матеріалами, включно з шліфуванням, попереднім свердлінням, різзю, поліруванням тощо.
У цій моделі встановлений двигун потужністю 670 Вт, який здатний розвивати високі оберти 8000-32500 об./хв. Корпус приладу виготовлений із якісного пластику з гумовими накладками, а сам прилад має достатню кількість вентиляційних каналів для надійного охолодження.
Фіксація насадок здійснюється за допомогою спеціальних затискних цанг діаметром 1,0-3,2 мм. Мінігравер укомплектований фіксатором шпинделя, що істотно спрощує зміну обладнання. До комплекту з гравером Grand МГ-670К/40 входить набір з 40-ка різноманітних насадок.
Особливості:
- Збільшений ресурс
- Регулювання обертів
- Ергономічний дизайн
- Легкий доступ до щіток
- Компактний і міцний корпус
- Швидка та зручна заміна насадки
- Різні насадки (40 аксесуарів)
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 670 Вт
- Діаметр цанги — 1,0-3,2 мм
- Швидкість обертання — 8000-32500 об./хв
- Вага — 0,6 кг
Комплектація
- Гравер Grand МГ-670/40
- Комплект насадок 40 шт.
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 722 ₴

