-28%


Перфоратор DWT BHP15-32V BMC (6 Дж) Швейцарія професіонал
6 000 ₴
4 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор DWT BHP15-32 V BMC призначений для свердління отворів у бетоні, природному камені, цеглі та робіт зі штроблення.
Поєднує функції ударного дриля та відбійного молотка.
Оснащен обмежувачем глибини засвердлювання й додатковою ручкою.
Прогумовані накладки і встановлення додаткової ручки під потрібним кутом дають змогу контролювати інструмент у різних положеннях.
Компактний і потужний — підійде для ремонту та будівельних робіт.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 1500 Вт.
- Сила струму за напруги 220-230 В 6.8 A
- Число обертів холостого ходу 0-920 хв| 1
- Число ударів 0-4500 хв| 1
- Енергія одного удару 6 Дж
- Тип патрона SDS PLUS
- Макс. діаметр свердління в бетоні 32 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі 13 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві 40 мм
- Вага 5,4 кг·
- Офіційна гарантія — 24 місяця
Особливості:
- Патрон SDS-PLUS·
- Великий тригерний перемикач
- Плавний пуск
- Ступеневе регулювання частоти обертання
- 2 режими роботи:
- Свердління з ударом
- Удар
- М'яка ручка·
- Морозостійкий кабель
- Довжина кабелю — 2 метри
- Змінна швидкість·
- Антивібраційна система·
- Запобіжна муфта
- CLASS II — посилена подвійна ізоляція
- Регульована додаткова ручка
- Подовжена клавіша увімкнення
Комплектація:
- Перфоратор
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Обмежувач глибини
- Додаткова ручка
- Ключ фланцевий
- Пилоуловлювач
- Тюбик зі змазкою
- Свердла для бетону (Ø: 8, 10, 12) - 3 од.
- Зубило піку
- Зубило плоске
- Вугільні щітки — 2 од.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 920 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 110 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 4 300 ₴









