Бензопила KRAISSMANN KS'250 — потужна, міцна та надійна бензопилка професійного класу, ця модель є аналогом популярної пили MS 250, забезпечить комфортну роботу під час заготівлі дров, будівництва та звалювання невеликих дерев.
Інструмент обладнаний високопродуктивним двигуном об'ємом 45,5 см3 і потужністю 2300 Вт (3,13 л.с.). Довжина шини в інструменті ― 45 см.
Мотопила обладнана паливним насосом (праймером) і системою легкого запуску, що в кілька разів зменшує кількість зусиль, необхідних для запуску двигуна.
Посилена поршнева група завдяки хромованого покриття на стінках циліндра неабияк підвищує експлуатаційний термін інструмента.
Автоматичне змащення ланцюга забезпечує зниження тертя і зносу різальної гарнітури, у такий спосіб збільшуючи тривалість терміну його експлуатації.
Інерційне гальмо миттєво зупиняє ланцюг під час заклинювання або під час відбою. Низький рівень шуму та вібрації зменшує стомлюваність оператора.
Бензинова пила KRAISSMANN KS'250 має економне споживання палива, а завдяки покращеній і полегшеній конструкції є оптимальним варіантом для тривалих робіт.
Особливості:
- Мала вага
- Простота з обслуговуванням
- Якісний карбюратор
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Посилена поршнева група
- Економна витрата бензину
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Хромовані стінки циліндра
- Високопродуктивний двигун
- Високоякісний протиударний пластик
- Повний аналог моделі відомого бренда MS 250
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний/одноциліндровий
- Тип охолодження — повітряне
- Об'єм двигуна — 45,5 см3
- Потужність двигуна — 2,3/3,13 кВт/л.с.
- Макс. оберти двигуна — 2800-8500 об./хв
- Довжина шини — 45 см
- Об'єм паливного бака — 0,55 л
- Вага — 6,7 кг
- Гарантія — 12 м
Комплектація
- Бензопила KRAISSMANN KS'250
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Чохол для шини
- Зубчастий упор
- Набір інструментів
- Ємність для приготування паливної суміші
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45.5 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.13 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 6 700 ₴










