
Пила акумуляторна безщіткова Вітязь АПЦ-20-6 БЖ (2 ланцюги, 2 АКБ, кейс, шина 15 см)
2 500 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила Вітязь АПЦ-20-6 БЩ ― якісна мініпилка, яка призначена для зрізання або обрізання гілок, розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини, заготівлі дров із колод малого діаметра. Завдяки роботі від акумулятора та компактних розмірів цей сучкоріз ідеально підходить для широкого спектра робіт: будівництва вдома та дачі, різних садових робіт, також її можна використовувати на полюванні, риболовлі або просто під час відпочинку на природі.
Інтуїтивно зрозуміле керування дає змогу швидко освоїти роботу з інструментом. Всі основні функції та налаштування доступні на панелі керування, що робить використання пили максимально зручним і безпечним. Ця модель обладнана надійним безщітковим двигуном, який забезпечує безшумну й безпечну роботу. Інструмент живиться від надійного Li-ion акумулятора (2 в комплекте) напруженням 20 В і місткістю 2 А/год, що дає змогу працювати тривалий час на одному заряді.
Мініпила Вітязь АПЦ-20-6 БЩ забезпечена пиляльною шиною завдовжки 152 мм і двома якісними ланцюгами, які забезпечує плавний і точний розпил навіть в умовах підвищеного навантаження. Висока швидкість обертання ланцюга в 350 м/хв підвищує ефективність розпилювальних робіт. Система змащення ланцюга, що активується натисканням спеціальної кнопки, забезпечує рівномірне й ефективне змащування ланцюга. Це збільшує термін експлуатації ланцюга та підвищує продуктивність пилки, роблячи її роботу плавнішою та легшою.
Акумуляторна ланцюгова мініпила Вітязь АПЦ-20-6 БЩ стане надійним помічником у ваших повсякденних завданнях з оброблення деревини, забезпечуючи високий рівень продуктивності та якісний результат. Ергономічний дизайн і невисока вага пили роблять її зручною у використанні. Комплектація пили містить додатковий акумулятор і ланцюг, що забезпечує тривалий час роботи та швидку заміну зношених частин. Інструмент постачається в зручному пластиковому кейсі, даючи змогу його легко транспортувати та компактно зберігати.
Особливості:
- Захисний кожух
- Висока швидкість роботи
- Міцний вініловий корпус
- Два Li-ion акумулятора на 2 А/год
- Шина 152 мм і два ланцюги комплекте
- Зручний транспортувальний кейс
- Практично безшумна робота двигуна
- Потужний і надійний безщітковий двигун
- Пила вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумулятора — Li-ion
- Напруга акумулятора ― 20 В
- Ємність акумулятора — 2 А/год
- Швидкість обертання ланцюга — 350 м/хв
- Довжина шини ― 152 мм (6")
- Крок ланцюга — 1/4"
- Час заряджання акумулятора — 1-1,5 год
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Акумуляторна пила Вітязь АПЦ-20-6 БЩ
- Пиляльна шина 152 мм
- Пиляльний ланцюг 2 шт.
- 2 акумулятори
- Зарядний пристрій
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 2 500 ₴



