
Зварювальний апарат PROton MMA-200 B (ММА-200В)
2 640 ₴
- Готово до відправки
Якщо перед вами постійно стоять складні завдання зі зварювання й хочете собі витривале обладнання, купити PROton MMA-200 Bє в цьому разі найкращою ідеєю. Цей професійний зварювальний інвертор може дійсно потішити чудовими показниками, надійністю й ефективністю роботи в найрізноманітніших ситуаціях.
Особливості пристрою
Модель — ідеальне рішення для найвимогливіших і найдосвідченіших майстрів. Потужний і водночас дуже економний інвертор із максимальним струмом 200 А і зі споживанням 5.5 кВт, дасть змогу розкривати свій потенціал і професіоналізм повною мірою. Водночас практика показує, що вся використовувана енергія йде на перетворення зварювальної дуги — ККД 85%.
Це ідеальний вибір, якщо вам часто доводиться застосовувати різні електроди, оскільки пристрій дає змогу використовувати їх різного діаметра 1.6-5.0 мм. Використовуючи цей апарат, будь-яка товщина та вид металу будуть вам підвладні.
Поспішайте зробити покупку, позаяк цена на PROton MMA-200 B зараз максимально доступна. Замовити PROton MMA-200 B через наш ресурс не складно, вам у цьому допоможе простий інтерфейс нашого інтернет-магазину.
Додаткові функції:
- Hot Start (гарячий старт)
- Anti Stick (немає залипання електрода)
- Arc Force (стабілізація зварної дуги)
- Thermo Control (контроль перевантажень)
- LCD дисплей
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Великобританія
- Номінальна напруга мережі 230 ± 10% В
- Частота тока - 50/60 Гц
- Максимальна вхідна потужність — 5,5 кВт
- Регулювання зварювального струму — 20-200 А
- Діаметр використовуваного зварювального електрода — 1,6 — 5,0 мм
- Коефіцієнт потужності — 0,95
- Напруга під час роботи без навантаження — 60 В
- Ефективність — 85%
Комплектація:
- Зварювальний інвертор постійного струму (ММА)
- Тримач електрода
- Зварювальна маска
- Молоток зварника
- Дротова щітка
- Затискач маси
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кейс
Уся продукція торгової марки ProTon професійного класу має офіційну гарантію 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proton |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 3.67 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 2 640 ₴









