
Дриль ударний Kraissmann 1200 DBH 16 (два патрони 13 і 16 мм)
2 100 ₴
1 699 ₴
- Готово до відправки
Електродриль Kraissmann 1200 DBH 16
Дриль ударний Kraissmann 1200 DBH 16 використовується для свердління отворів у деревині, сталі та кераміці, а також для свердління з ударом у цеглі або бетоні.
Дриль електричний Kraissmann 1200 DBH 16 обладнана електронним регулюванням швидкості, регулюванням зусилля, перемиканням напрямку обертання у зворотний бік, через це може бути використаний як шурупокрут, що неабияк розширює можливості інструмента. Електродриль обладнана двома патронами. Максимальний діаметр свердління 16 мм, потужність 1200 ватів, кількість обертів на холостому ходу від 0 до 2800 за хвилину.
Металевий корпус редуктора неабияк продовжить термін експлуатації інструмента. Прогумована ручка дає змогу надійно тримати інструмент у руках, а для безпечної роботи передбачене блокування кнопки вмикання.
У комплекті дриля KRAISSMANN 1200 DBH 16 передбачена додаткова ручка, з її допомогою утримувати інструмент буде набагато простіше, що позначиться на точності роботи. Обмежувач глибини свердління забезпечить виконання однакових отворів.
Купити дриль електричну недорого можна в інтернет-магазині "Хазяїн"
Особливості:
- Ключовий патрон 16 мм
- Алюмінієвий корпус редуктора
- Ударний і надійний дриль для використання в побуті та на виробництві
- Електронне регулювання числа обертів із попереднім встановленням кількості обертів
- Надійний вимикач
- Режим реверса
Технічні характеристики дриль Kraissmann 1200 DBH 16:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1200 ватів
- Максимальні оберти — 2800 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Реверс — є
- Тип патрона — швидко затискний + ключовий
- Діаметр патрона — 13 і 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 30 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні — 16 мм
- Кількість швидкостей — 1
- Ударний режим — є
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Дриль ударний Kraissmann 1200 DBH 16
- Додатковий швидкозатискний патрон
- Ключ патрона
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини свердління
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатацією
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 1 699 ₴









