
Плазморіз Edon ECO CUT — 40 (до 12 мм різ)
8 000 ₴
5 975 ₴
- Готово до відправки
Опис
Плазморіз EDON ECO CUT-40 призначений для різання чорного та кольорового металопрокату за допомогою плазмової дуги. За допомогою плазморіза ви можете виконувати різні роботи з різання металу завтовшки до 10 мм. Якщо ви хочете отримати якісніший і рівний розріз, товщину металу треба знизити до 8 мм. Апарат працює від мережі 220 В ±10% (частота мережі 50-60 Гц), тому можна використовувати як у побутових умовах, так і на виробництві.
EDON ECO CUT-40 дуже економний, споживання енергії за максимальних показників становить не більш ніж 4,4 кВт/год, а тривалість роботи за максимального струму (40 А) становить 60%. Для утворення плазмової дуги як робочого газу використовується стиснене повітря, що генерується компресором, водночас тиск не має бути нижчим за 4 атм.
Плазирко під'єднується до роз'єму, розташованого на передній панелі апарата, де також є тумблер увімкнення, ручка плавного регулювання струму різання, регульована від 10 до 40 А. Сам плазморіз має міцний корпус, виготовлений із якісного металу. Апарат має невелику вагу та габарити, а для зручності перенесення зверху прикріплена ручка з термостійкого пластику.
Безпечна й ефективна робота: Edon Eco CUT 40 використовує повітря як робоче середовище для створення плазми, зменшуючи ризик і гарантуючи безпеку під час різання. Він набагато перевершує традиційні кисневі апарати за якістю різання та швидкості роботи, мінімізуючи деформацію матеріалу.
Застосування: Прекрасно підходить для використання в автомайстернях, виробництвах, будівництві та для домашніх проєктів, забезпечуючи високу продуктивність і довговічність.
Професіонали вибирають Edon Eco CUT 40 за надійність, точність і універсальність у різанні різних типів металів.
Основні переваги:
- Дисплей
- Регулятор тока
- Товщина різання від 6 до 12 мм.
- Підходить для різання чорного та кольорового металопрокату.
- Споживана потужність не більш ніж 4,4 кВт/год
- Працює від мережі 220 В, що дає змогу використовувати його як у побутових умовах, так і на виробництві
- Плазирок легко під'єднується до гнізда на передній панелі
- Струм різання регулюється в діапазоні від 10 до 40 А
- Міцний металевий корпус забезпечує тривалий термін експлуатації апарата.
- Мала вага та компактні габарити роблять його зручним для перенесення і зберігання.
- Ручка з термостійкого пластику надає зручності під час транспортування.
- Стабілізатор, встановлений на апараті, дає змогу працювати у разі коливань напруги в мережі до 10%.
- Тривалість роботи за максимального струму забезпечує високу продуктивність
Характеристики:
- Тип зварювання: Плазмове різання (PLASMA)
- Напруга мережі: 220 ± 10%
- Споживана потужність (кВт): 4,4
- ККД (%): 85
- Клас ізоляції: F
- Мінімальний зварювальний струм (А): 20
- Максимальний зварювальний струм (А): 40
- Напруга холостого ходу (В): 220
- Номінальний режим роботи (ПВ) за циклу 10 хв. (%): 60
- Габаритні розміри (мм): 371х155х295
- Клас захисту: IP21
- Витрата повітря (л/хв): 180
- Максимальна товщина оброблюваного металу (мм): 12
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Комплектація:
- Плазморез EDON ECO CUT-40
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна загальна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 10 кг |
- Ціна: 5 975 ₴










