-35%


Шурупокрут акумуляторний DWT ABSP-20 DN-2 BMC безщітковий (2 АКБ. зарядний. кейс)
5 087 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий двошвидкісний акумуляторний шурупокрут DWT ABSP-20 DN-2 BMC з підсвіткою
Акумуляторний шурупокрут DWT ABSP-20 DN-2 BMC — це універсальний, надійний і мобільний інструмент, який чудово підійде як для домашнього, так і для професійного використання. Застосовується для свердління отворів у різних матеріалах, а також ідеально підійде для загвинчування та відгвинчування саморізів, шурупів, гвинтів.
Основні функціональні особливості:
- Економний і довговічний безщітковий двигун Brushless
- Двошвидкісний редуктор для завдань різної складності
- Обмеження крутного моменту (торсіон 20+1 режим)
- Вбудована світлодіодна підсвітка робочої зони
- Вбудований LED-індикатор ступеня заряду на АКБ
- Два акумулятори й системне зарядне в комплекті
- Акумулятори сумісні з моделями серії *XSTM CROWN
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ "DWT" MERIT LINK GROUP (Швейцарія)
- Тип інструмента — шурупокрут акумуляторний
- Живлення — АКБ Li-ion 20 B
- Ємність акумулятора — 2 А/год
- Швидкість обертання холостого ходу 1 швидкість: 0-400 об./хв
- Швидкість обертання холостого ходу 2 швидкість: 0-1400 об/хв
- Максимальний крутний момент — 45 Нм
- Кількість ступенів крутного моменту — 20+1
- Мінімальний діаметр затиску патрона — 0,8 мм
- Максимальний діаметр затиску патрона — 10 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
- Тип патрона — самозатискний
- Тип двигуна — безщітковий
- Регулювання швидкості обертання — так
- Автоматичне блокування шпинделя — так
- Регулювання обертів — так
- Функция реверса - да
- LED подсветка - да
- Індикатор заряду — так
- Вага — 0,85 кг
Комплект постачання:
- Акумуляторний шурупокрут
- Акумуляторна батарея — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Двостороння біта
- Паспорт виробу
- Транспортувальний кейс
Відмітні риси:
- Інструмент живиться від Li-ion акумулятора ємністю 2 А/год, що робить його автономним і ефективним.
- Надійний безщітковий двигун гарантує інструменту високу ефективність, а також повільно витрачає заряд АКБ.
- Самозатискний патрон для швидкої та простої заміни обладнання без додаткового інструменту.
- Автоматичне блокування шпинделя дає змогу легко міняти обладнання однією рукою.
- Завдяки 2 режимам швидкості обертання можна ефективно використовувати інструмент для роботи в режимі дриля або шурупокрута.
- Плавне регулювання обертів у будь-якому режимі забезпечить високу точність, а ефективність виконання поставленого завдання.
- 20ступенів перемикання дає змогу підібрати правильний режим для роботи з різними матеріалами
- Функція реверсу для зміни напрямку обертання патрона
- Вбудована LED-підсвітка збільшує освітлення в робочій зоні.
- Надійне повітряне охолодження мотора забезпечить стабільну роботу під час інтенсивних навантажень на інструмент і захисту його від перегрівання
- Постачається в пластиковому кейсі з усіма необхідними аксесуарами
- LED-індикатор заряду АКБ забезпечить візуальний контроль стану батареї
- Має невеликі компактні габарити та малу вагу
- Офіційна гарантія від виробника — 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 3 300 ₴









