-27%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис дриль електричний безударний DWT BMP06-10C
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність — 600 Вт.
- Сила струму за напруги 230 В — 2,6 А
- Частота обертання холостого ходу 0-3600 хв-1
- Діапазон затягування патрона 1,0-10 мм.
- Максимальний діаметр свердління сталі 10 мм.
- Максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм.
- Вага 1,5 кг
- Гарантія офіційна 24 місяці
Функціональні особливості:
- Безключовий патрон
- Змінна швидкість
- Електронне регулювання швидкості
- Блокування шпинделя
- Функція реверсу
- М'яка ручка
- Клипса для ременя
Комплектація:
- Дриль безударний
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
- Ціна: 1 100 ₴









