-18%


Гравер акумуляторний DWT AGSP-07 TB (з набором насадок. 6 режимів. підсвітка
1 700 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний акумуляторний гравер DWT AGSP-07 TB
Характеристики:
- Джерело живлення — акумулятор
- Ємність акумулятора 1100 мА·год
- Зарядна напруга — 5V Dc
- Розмір цанги 2,4 мм (3/32" ) и 3,2 мм (1/8")
- Швидкість холостого ходу 5000-30000 хв-1 (6 передач)
- Вага — 0.23 кг
- Гарантія офіційна 24 місяці
Функціональні особливості:
- Компактна конструкція
- Захист від перевантаження/недостатнього струму
- Блокування осі із загартованої сталі
- Індикатор швидкості
- Порт заряджання USB Type-C
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-гравер
- Комплект насадок
- Сумка-чохол
- Картонне паковання
- Інструкція для експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Вага | 0.23 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.1 А. г |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 1 400 ₴









