
Шурупокрут акумуляторний безщітковий Edon ED-16BL OL (2 акумулятори, 30 Нм)
1 950 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шурупокрут Edon ED-16BL OL вирізняється простотою й надійністю в роботі. Застосовується для загвинчування шурупів і свердління отворів. Джерелом живлення є літій-іонний акумулятор, який не має ефекту пам'яті та саморозряджання. Особливості: чудова якість і ергономічність, ця модель передбачає у конструкції двошвидкісний редуктор, відмінна якість за найкращою ціною, прогумована ручка забезпечує максимальний комфорт у роботі.
Акумуляторний шурупокрут Edon ED-16BL OL (1.5 А/год, 16 В, 30 Нм)
- Акумуляторний безщітковий шурупокрут.
- Напруга: 16 В
- Швидкість без навантаження: 0-450/0-1450 обертів за хвилину
- Ємність батареї: 1,5 A/год
- Максимальний крутний момент: 30 Нм
- Патрон: 10mm
- Час заряджання акумулятора: 1 година
- Маса: 0,9 кг
Комплектація:
- Шурупокрут
- Акумуляторна батарея — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Edon |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 950 ₴









