-26%


Шурупокрут акумуляторний DWT ABSP-14.4 DN-2 ВМС (безщітковий, 2 акумулятори, 40 Нм)
3 500 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
✔ Довжина — лише 158 мм!
✔ Блокування шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою.
✔ Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі.
✔ Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ 2-швидкісний редуктор
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-lon
- Номінальна напруга: 14.4 B
- Ємність акумулятора: 2 A·год
- Час заряджання акумулятора: 90 хв
- Число обертів холостого ходу (передавання I/II): 0-400/0-1400 хв| 1
- Тип патрона: Швидкозатискний патрон
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 0,8-10 мм
- Макс. крутний момент: 40 Нм
- Контроль крутного моменту: 20+1
- Макс. діаметр свердління в дереві: 28 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі: 10 мм
- Макс. діаметр загвинчувальних шурупів: 7 мм
- Вага: 0.76 кг
Комплектація:
- Шурупокрут
- Акумуляторна батарея — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 2 600 ₴









