Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кромковий фрезер DWT KFP06-30 призначений для зняття фасок із поверхонь різних матеріалів — кольорові метали, пластик, дерево.
Висока швидкість обертання дає змогу якісно обробляти поверхні.
Легкий, компактний і потужний — підійде для домашнього та професійного використання.
Переваги
- Блокування шпинделя
- Регулювання глибини фрезерування
- Зручний прогумований хват
- CLASS II — посилена подвійна ізоляція
- Морозостійкий кабель
Характеристика:
- Споживана потужність 650 Вт
- Число обертів холостого ходу 35000 об/хв.
- Робочий хід фрези 20 мм.
- Розмір цанги 6-8 мм.
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Сила струму за напруги 230 — 2,9 А
- Довжина кабелю 2 метри
- Наявність мікроліфта — є
- Звуковий тиск 85 дБ (А)
- Розміри в пакованні 255х135х150 мм.
- Вага 1,47 кг.
Комплектність:
- фрезер DWT KFP06-30
- Кримкова база
- Ключ ріжковий — 2 шт.
- Комплект щіток
- Кришка для видалення пилу
- Цанга — 6 мм (встановлена) і 8 мм
- Паралельний упор
- Контурна напрямна
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 1.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 380 ₴










