
Шліфувальна машина для стін і стелі Crown CT13608L BMC
8 250 ₴
6 150 ₴
- В наявності
Шліфмашина CROWN CT13608L BMC — професійний інструмент для оброблення стін і стелі під час проведення ремонтних робіт. Ця модель дає змогу виробляти як грубе оброблення шліфувальними дисками, так і тонке полірування. Зміна шліфувального кола відбувається за кілька секунд завдяки системі кріплення з липучкою.
Шліфувальна машина CROWN CT13608L BMC має вбудований регулятор обертів, що дає змогу контролювати оберти двигуна залежно від оброблюваного матеріалу. Відмітною особливістю серії шліфувальних машин для стін CROWN є кругова LED-підсвітка зі спеціальним розсіювачем, який збільшує освітлення робочої зони та зменшує втому очей.
Шліфмашина для оброблення стін CROWN CT13608L BMC постачається в захисному кейсі з набором аксесуарів, що дає змогу відразу почати роботу.
Основні переваги:
- 3 роки — офіційна гарантія
- 750 Вт — максимальна потужність
- 215 мм — максимальний діаметр диска
- Регулювання обертів — 5 вбудованих режимів
- 800-1750 об/хв — швидкість обертання головки
- Система плавного запуску
- Телескопічна ручка — довжина регулюється до 170 см
- Вбудована система автоматичного пиловидалення
- Поворотна головка із системою фіксації заданого кута оброблення
- Кожух головки зі знімним сегментом для оздоблення внутрішніх кутів приміщення
- Кругова LED-підсвітка робочої зони з розсіювачем
- 4,5 кг — вага шліфувальної машини
- 9 кг — вага шліфмашини з аксесуарами в кейсі.
Комплектація
- Шліфмашина CROWN CT13608L BMC
- Гофрований шланг 2 м
- Адаптер для під'єднання шланга
- Наплічний мішок для збирання пилу.
- Шліфувальний папір 4 шт.
- Комплект запасних щіток для двигуна
- Г-подібний шестигранний ключ
- Інструкція
- Кейс для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 215 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 9.54 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 6 150 ₴




