
Торцювальна пила PROton PDT-255PL Протон Мідна обмотка
9 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пила торцювальна PROton PDT-255PL ідеально підходить для виконання різних завдань, як-от розпилювання дерев'яних заготівок, паркету, ламінату, пластику, тонкостінного алюмінію та інших
деревинно-композитних матеріалів, особливо під різними кутами.
Торцювальна пила PROton PDT-255PL оборудована:
- лазерним індикатором різання, який допомагає мінімізувати помилки та точно намітити лінію різання, що особливо важливо під час виконання складних і точних робіт;
- системою збору та відведення пилу з можливістю під'єднання пилососа, видаляючи забруднення, допомагає підтримувати чистоту на робочому місці, захищає здоров'я оператора та продовжує термін експлуатації інструмента;
- механізмом поздовжнього подавання заготовки, яка дає змогу виконувати широкі пропили та збільшує продуктивність під час виконання робіт.
- Вимірювальна шкала, виготовлена за допомогою лазерного гравіювання металевої лінійки, дасть змогу забезпечити точність і довговічність розмітки;
- Регулювання кута пропилювання та нахилу стійки;
- Наявність зовнішнього щіткового вузла дає змогу самостійно замінювати щітки двигуна в міру їх зношування (додатковий комплект щіток додається до верстата)
- Мідна обмотка двигуна забезпечить тривалу та надійну роботу інструмента;
Столярні роботи :
Стане ідеальним рішенням для точного розпилювання дерев'яних деталей, створення меблевих елементів і декоративних виробів.
Оздоблювальні роботи :
Допоможе в установленні плінтусів, дверних і віконних рам, а також у монтажі підлогового покриття.
Будівництво :
Може використовуватися для різання будівельних матеріалів, як-от балки, дошки та панелі.
Ремонт :
Стане зручним для виконання різних ремонтних завдань, що вимагають точного та чистого різання.
Показники різання :
0°...90° - 340 х 90 мм 45°...0° - 240 х 90 мм
0°...45° - 340 х 45 мм 45°...45° - 240 х 45 мм
Характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Великобританія
- Номінальна потужність — 2000 Вт
- Мідна обмотка двигуна
- Кількість обертів — 4500 об/хв
- Діаметр диска — 255 мм
- Посадковий отвір — 30 мм
- Функція протягування для розпилювання широких заготівок
- Лазерний покажчик пропилювання
- Максимальна ширина різання під кутом 90° — 340 мм.
- Максимальна глибина різання під кутом 90° — 90 мм.
- Максимальний кут повороту столу вліво — 45°
- Максимальний кут повороту столу вправо — 45°
- Максимальний кут нахилу пиляльного диска вліво — 45°
- Показники різання: 0-90° - 340 х 90 мм
- 0-45° - 340 х 45 мм
- 45-0° — 240 х 90 мм
- 45-45° - 240 х 45 мм
- Вага 14 кг
- Гарантія офіційна — 36 місяців
Комплектація:
- Пила дискова торцювальна PROton PDT-255PL
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
- Пиляльний диск
- Ключ шестигранний
- Ключ торцевий
- Комплект вугільних щіток
- Мішок для збирання пилу
- Струбцина
- Подовжувальна скоба
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proton |
| Країна виробник | Великобританія |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 340 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 9 000 ₴









