
Лобзик електричний DWT STSP04-55 DV
1 360 ₴
1 150 ₴
- Готово до відправки
Опис
Лобзик DWT STSP04-55 DV — це нова позиція в модельному ряду швейцарської торгової марки DWT професійного класу. Електричні лобзики використовуються для роботи з деревиною, фанерою, з ДСП тощо. Такий лобзик здатний у разі потреби працювати навіть із листованим металом, наприклад, для роботи з пластинами міді або алюмінію, жести та іншими м'якими металами. Представлена модель відрізняється від безлічі аналогів тим, що на лобзик ціна низька, що робить його найкращим до купівлі з урахуванням того, що сам собою інструмент має високі технічні характеристики та гранично надійну конструкцію, що визначає його високу продуктивність і надійність.
Надійний двигун
За роботу лобзика насамперед відповідає його двигун, він має достатній запас потужності для виконання надійної роботи в майстерні та в господарстві. Ми хочемо акцентувати на якості двигуна, його мідна обмотка забезпечує додатковий ресурс роботи та сприяє його стійкості до супових умов експлуатації. Щоб забезпечити чималу ефективність використання інструмента під навантаженням, він має систему охолодження двигуна.
Регулювання числа ходів
Ми рекомендуємо Вам купити лобзик для дому DWT DWT STSP04-55 DV, представлена модель ідеально підходить для кожного, незалежно від ступеня професіоналізму. Електронне регулювання обертів дасть змогу контролювати частоту ходу штока для контролю робочого процесу, а також контролю навантаження на двигун і редуктор, підтримуючи їх стабільне функціонування без перегрівання.
Регулювання кута нахилу пиляльного диска
Регульована підошва дасть змогу настроїти оптимальний кут пиляльного полотна відповідно до того, яке завдання виконується з лобзиком. Регулювання ступеневе та виконується в діапазоні 0-45 градусів в обидві сторони.
Фіксатор вмикача/вимикача
Для тривалої роботи з лобзиком ДВТ можна встановити кнопку пуску в робоче положення та зафіксувати її. Так можна буде повністю зосередитися на самому процесі розпилювання, не відвертаючи уваги на утримання пуску.
Система видалення пилу
Купити будівельний пилосос для такого лобзика правильне рішення, він забезпечить чистоту та лад у робочій зоні та майстерні загалом.
Безключова заміна пиляльного полотна
Ми хочемо порекомендувати Вам купити лобзик DWT DWT STSP04-55 DV, представлена модель обладнана системою безключової заміни пиляльного полотна. Варто також акцентувати Вашу увагу і на тому, що сам патрон попри такий спосіб встановлення пилки фіксує її гранично якісно.
Функціональні особливості :
- Регулювання обертів
- Регулювання кута нахилу пропилювання
- Швидка заміна пиляльного полотна
- Захист від випадкового запуску
Технічні характеристики:
- Бренд - DWT
- Виробник — Merit Link International AG
- Число обертів холостого ходу — 800-3000 обертів за хвилину
- Максимальна різальна здатність у дереві — 55 мм
- Максимальна різальна здатність в алюмінії - 6 мм
- Максимальна різальна здатність у сталі - 3 мм
- Довжина ходу пиляльного полотна — 18 мм.
- Гарантія офіційна — 24 м
Комплектація
- Лобзик електричний DWT STSP04-55 DV
- Центрувальний штифт
- Ключ шестигранний
- Упор для паралельного/кругового пиляння
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 150 ₴









