-33%


Шурупокрут ударний акумуляторний Narva NCD-21T (патрон 13 мм, 67 НМ крутний момент)
4 200 ₴
2 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Безщіткова технологія двигуна (Brushless technology)
- Шурупокрут із ударом
- Високий крутний момент
- Зручна ручка з прогумованими вставками й ергономічним дизайном
- Швидкозатискний безключовий металевий патрон
- Вбудована світлодіодна підсвітка робочої зони
- Індикація рівня заряду акумуляторної батареї
- Контроль швидкості від натискання кнопки
- Реверс
- Акумуляторна батарея Li-ion підвищеної ємності 2000 мА·год
- Дві швидкості
- Три режими роботи
- 20+2 ступені затягування
- Металевий патрон 13 мм
Акумуляторний шурупокрут із ударом Narva NCD-21T — акумуляторний дриль із безщітковим двигуном.
Акумуляторний шурупокрут із ударом Narva NCD-21T з безщітковим двигуном забезпечує на 50% більше часу роботи та триваліший термін експлуатації двигуна, ніж інструмент зі звичайним двигуном.
Шурупокрут акумуляторний із ударом Narva NCD-21T з безщітковим мотором ефективніше перетворює енергію на потужність і крутний момент. Інструмент має потужний акумулятор, місткістю 2 А·год і напругою 21 В. Li-ion батарея є досить потужною, щоб забезпечити безперервну роботу аккумуляторного шуруповерта НАРВА NCD-21T.
Особливості ударного акумуляторного шурупокрута Нарва NCD-21T.
- Максимальний крутний момент 67 Нм забезпечує роботу у важких умовах експлуатації з мінімальною втомою оператора.
- 10 мм металевий патрон без ключа забезпечує максимальну сумісність аксесуарів.

- Кнопка увімкнення з регульованою швидкістю ідеально підходять для свердління й загвинчування.
- Гумова перфорована ручка забезпечує максимальний комфорт користувача та меншу вібрацію.
- Потужний світлодіод освітлює вашу робочу зону.

- Безщітковий електродвигун Brushless з електронним керуванням ефективно використовує енергію для узгодження крутного моменту та числа обертів із мінливими вимогами застосування.
- Варіабельна двошвидкісна конструкція (0-400 і 0-1500 об./хв) охоплює широкий спектр застосування.
- Для ефективного свердління в бетоні та цеглі шурупокруте Нарва передбачається режим свердління з ударом.
- У шурупокруті Narva NCD-21T плата із захистом від перевантаження, яка продовжує термін експлуатації інструмента.
Ударний шурупокрут акумуляторний купити Narva NCD-21T в Україні.
У нашому магазині ви зможете купити шурупокрут акумуляторний Narva NCD-21T з доставкою в Україні та гарантією.
Технічні характеристики
- Тип двигуна — безщітковий
- Напруга акумулятора - 21 В
- Ємність акумулятора — 2 АЧ
- Кількість швидкостей — 2
- Кількість обертів на 1 швидкості : 0 - 400 об./хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1500 об./хв
- Кількість ступенів затягування: 20 + 1
- Крутний момент: 67 Нм
- Кількість ударів: 19500 уд/хв
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом з ударом
- Тип патрона: самозатискний металевий
- Розмір оснастки, яка затискається: 0.8 - 13 мм
- Підсвітка
- Реверс
- Ударний режим
- Швидке гальмо двигуна
- Захист від перевантаження
- Паковання — пластиковий кейс
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Акумуляторний шурупокрут
- Акумуляторна батарея — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 67 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 19500 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.04 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 2 800 ₴









