
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12U/PRO (ударний)
1 648 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12U/PRO ― надійний інструмент, призначений для різних будівельних, монтажних і свердлильних работ.
Ця модель має гарну потужність, що дає змогу розвивати швидкість 1300 об./хв і досягати 22500 уд./хв.
Двошвидкісний редуктор із регулюванням обертів забезпечує чудову продуктивність інструмента, а зручності у використанні додає режим реверсу.
На шурупокрут Grand ДА-12U/PRO встановлений самозатискний патрон, який міцно фіксує обладнання під час роботи.
Покращений ергономічний дизайн і прогумована ручка підвищують комфорт оператора в роботі.
Високий крутний момент, режими загвинчування та свердління, а також наявність ударного режиму забезпечують універсальне використання цього пристрою.
Особливості:
- Ударний режим
- Підсвітка робочої зони
- Прогумований держак
- Професійна серія
- Індикатор заряду батареї
- Часовий зарядний пристрій
- Збалансована конструкція
- Механічний двошвидкісний редуктор
- Акумулятор Li-ion типу нового покоління
- Функція автостоп для високої точності робіт
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора ― Літій-іонний
- Напруга батареї — 12 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максим. оберти — 1300 об./хв
- 1 режим швидкості — 0-400 об./хв
- 2 режим швидкості — 0-1300 об./хв
- Кількість ударів — 0-6000/0-22500 уд./хв
- Максимальний крутний момент — 30 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 25+1
- Вага — 1,2 кг
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12U/PRO
- Акумуляторна батарея 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Бита
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 22500 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 648 ₴

