
Гайковерт акумуляторний безщітковий KRAISSMANN 301 ASS 20UL (1 акумулятор 4 А·год і зарядний пристрій)
3 116 ₴
- Готово до відправки
Гайковерт KRAISSMANN 301 ASS 20UL належить до лінійки інструмента KRAISSMANN 20UL Universal Line, що використовує універсальний акумулятор; належить до класу професійного інструменту, призначення якого закручування/відкручування гайок.
Ця модель працює від витривалого Lion акумулятора напруженням 20 В и місткістю 4 мАч (можна додатково купити акумулятор 2 мА·год або 4 мА·год, а також зарядний пристрій ). Гайковерт обладнаний квадратом 1/2", який дає змогу працювати з насадками відповідного типорозміру.
Електронний регулятор, розташований у кнопці пуску, забезпечує плавне регулювання швидкості закручування/відкручування залежно від сили натискання. Кнопка реверсу над пусковим "курком" дає змогу зручно перемикати напрямок обертання однією рукою.
Ударний механізм, у парі з максимальним крутним моментом 300 Нм дають змогу працювати з великими кріпленнями, а також зривати заіржавілі та закислі болтові з'єднання.
Корпус обладнаний ударостійкою конструкцією, що забезпечує надійність інструмента, а ергономічна прогумована ручка зручно лежить у руці та забезпечує надійне захоплення пристрою. На самому редукторі розташовується діодна підсвітка, яка чудово освітлює робочу поверхню, не створюючи зайвих тіней.
Особливості:
- Ударний режим
- Функція реверсу
- Ударостійкий корпус
- Ергономічний дизайн
- Світлодіодна підсвітка
- Індикатор рівня заряду
- Високий крутний момент
- Металевий самозатискний патрон
- Підвищене значення крутного моменту
- Чудово збалансований для будь-якого типу робіт
- Акумуляторний ударний гайковерт KRAISSMANN 301 ASS 20UL належить до лінійки інструмента, що використовує універсальний акумулятор
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора ― Lion
- Напруга акумулятора — 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А·год
- Максимальна кількість обертів — 0-2600 об./хв
- Крутний момент — 300 Hm
- Час заряджання — 1 час
- Ударний режим — Є
- Вага — 3 кг
Комплектація
- Акумуляторний ударний гайковерт KRAISSMANN 301 ASS 20UL
- Універсальний акумулятор KRAISSMANN 20UL 4000
- Універсальний зарядний пристрій KRAISSMANN 2.4 AL 20UL
- Скоба для кріплення на пояс
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 116 ₴


