
Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL (два акумулятори 4 А·год. подвійне зарядне)
7 434 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL — надійний і якісний інструмент, чудово підійде для обрізання або зпилювання невеликих дерев, заготівлі дров і розпилювання будівельної деревини.
Основною перевагою акумуляторних ланцюгових пил є їх незалежність від наявності поруч електромережі. Ця модель обладнана потужним безщітковим двигуном, який живиться від двох літій-іонних акумуляторів із загальною напругою 40 Вольтів.
Акумуляторна пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL обладнана автоматичним гальмом ланцюга та системою швидкого встановлення шини та ланцюга. Довжина напрямної шини становить 350 мм, чого цілком досить для розпилювання колод середнього та великого розміру.
Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує оптимальне зчеплення і щільне захоплення під час роботи з пилкою. Безпека оператору гарантує гальмо ланцюга та блокір кнопки вмикання.
Звертаємо вашу увагу, що в цій комплектації постачаються акумуляторна пила, шина, ланцюг, захисний кожух, два акумулятори та подвійне зарядний пристрій.
Особливості:
- Гальмо ланцюга
- Ергономічний дизайн
- Автоматичне змащення ланцюга
- Потужний безщітковий двигун
- Якісне виготовлення інструмента
- Безключове регулювання натягу ланцюга
- Сумісність з акумуляторами лінійки KRAISSMANN 20UL
- Два акумулятори та подвійний зарядний пристрій у комплекті
- Встановлення двох акумуляторів одночасно (купуються окремо, купити можна тут)
- Низький рівень шуму дає змогу використовувати інструмент у громадських місцях або житлових районах
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї — Li-ion
- Напруга — 40 В (2*20 В)
- Ємність акумулятора — 4,0 А/год
- Кількість обертів — 6500 об/хв
- Швидкість ланцюга — 16 м/сек
- Довжина шини — 350 мм
- Вага — 6 кг
Комплектація
- Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL
- Акумулятор KRAISSMANN 20 В по 4,0 А/год 2 шт.
- Подвійний зарядний пристрій KRAISSMANN
- Шина напрямна
- Пиляльний ланцюг
- Захисний кожух напрямної шини
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 7 434 ₴



