Генератор DWT — опис і властивості
Генератор DWT використовується для автономного електропостачання в умовах тривалого перебою або повної відсутності електромережі, даючи змогу живити побутові прилади, різний електроінструмент, комп'ютерну електроніку та багато іншого. Генератори DWT мають широкий попит серед великих промислових підприємств, ремонтних або будівельних організацій або приватних майстерень.
Пристрій генератора DWT:
Головним компонентом генератора DWT є сучасний бензиновий двигун внутрішнього згоряння, який функціонує разом із допоміжними системами, що забезпечують подавання паливної суміші, змащування основних рухомих елементів (кривошипно-шатунний механізм, поршні та вал мотора), відведення відпрацьованих газів із камери згоряння, забезпечуючи шумозаглушення генератора, а також вироблення, зберігання й подальше передавання електрики до споживача.

Порядок роботи генератора DWT:
- Підготовка генератора DWT через його дозаправляння за допомогою бензину, перевірка наявності мастильного матеріалу та загального стану агрегату на предмет зовнішніх ушкоджень, брак будь-яких компонентів тощо.
- Запуск генератора DWT ручним стартером, після чого здійснюється чотири основні такти функціонування двигуна — подавання паливоповітряної суміші в камери згоряння через карбюратор, їхнє стиснення всередині циліндра та подальше займання свічками запалювання (які своїм тиском змушують поршень здійснювати зворотно-поступальні рухи, обертаючи у такий спосіб вал) і подальший відвід відпрацьованих газів із камери згоряння.
- Потім обертальний момент генератора DWT передається на ротор, що перетворює механічне зусилля на електрику.
Водночас основним пристроєм вироблення електроенергії є генератор, який і виробляє його через перетворення механічного крутного моменту.
Переваги генератора DWT:
- Порівняно мала вага та габарити генератора DWT, зручне транспортування за допомогою закріплених на рамі коліс. Є кілька основних різновидів за розміром і, як наслідок, вихідної продуктивності — невеликі, придатні для піших походів або експлуатації в умовах короткострокового споживання електрики (для заряджання мобільних телефонів, акумуляторних батарей), середні — для під'єднання побутових пристроїв або електроінструментів і великі, що вирізняються великою потужністю й призначені для професійного використання на підприємствах, взаємодіючи зі складним обладнанням.
- Простота у використанні й обслуговуванні. Генератори DWT мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і функціональні особливості. Після детального вивчення інструкції, що йде в комплекті, можна легко налаштувати та підготувати агрегат.
- Генератори DWT не виділяють багато шуму, а завдяки сучасним системам фільтрації та відведення газів їх можна використовувати навіть у приміщеннях, де є гарна вентиляція.
- Генератори DWT здатні працювати в складних умовах довкілля з високою або низькою температурою повітря.
- Доступність палива для генератора DWT і гарне співвідношення невеликої ціни та характеристик, завдяки яким можна легко виконувати всі поставлені завдання.
Бензиновий генератор DWT SZ-5501 з потужністю 5.5 кВт є надійним і ефективним рішенням для забезпечення електроживлення в різних умовах. Ось докладний опис цього пристрою:
Особливості:
- Якісний інструмент відомого бренда DWT з контролем якості на всіх етапах виробництва та сервісною підтримкою.
- Синхронний генератор забезпечує високу ефективність процесу вироблення електроенергії.
- Аналоговий вольтметр показує робочу напругу зручності моніторингу.
- Дві однофазні розетки з вихідною напругою 230 В (змінний струм).
- Захист від навмисного увімкнення у разі переривання подавання струму, що підвищує безпеку використання
- Ручний запуск без використання акумулятора
- Система захисту двигуна автоматично зупиняє генератор у разі недостатнього рівня оливи, запобігаючи пошкодженню.
Характеристики двигуна та палива:
- Об'єм двигуна: 420 куб.см
- Потужність двигуна: 5.5 кВт
- Кількість циліндрів: 1
- Тип двигуна: 4-тактний (одноциліндровий)
- Тип охолодження: повітряне
- Об'єм паливного бака: 25 л.
Характеристики генератора:
- Тип генератора: бензиновий
- Клас захисту генератора: IP24
- Максимальна потужність: 5.5 кВт
Конструкція й особливості:
- Рівень шуму: 78 дБ
- Колеса: відсутні
- Вага: 48 кг
- Тип електростанції: бензиновий
- Тип запуску: ручний стартер
- Кількість фаз: 1
Генератор DWT SZ-5501 ідеально підходить для використання як у домашніх умовах, так і на будівельних майданчиках, забезпечуючи надійне електроживлення та зручність в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Вага | 74 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
- Ціна: 34 159 ₴

