
Плазморез DWT CUT-60S (рез до 25 мм )
32 450 ₴
20 000 ₴
- Готово до відправки
Представлена модель здатна розділяти аркуш завширшки по 23 мм. Цікавий той феномен, у представленого агрегата практично вдвічі більше притирати різання, що подібне до складу з кисневою. Він із легкістю розрізає залізні речі, що мають велику товщину. Керування струмом різання дозволено виконати за підтримки регулятора розміщеного на передній панелі. Є ансамбль оборони від КЗ (недовгого замикання) і всіх перевантажень.
Інверторний плазморіз DWT CUT-60S широко використовується для різання найрізноманітніших металів, у тій кількості та всіх різновидах струмопровідних металів. Використання в системи агрегату інноваторської інверторної технології, підвищило ККД апарата, і мінімізувало ступінь енергоспоживання, надавши можливість допомагати незмінний струм різання, на кой ніяк не впливають перепади напруги в сети. Купити плазморіз DWT CUT-60 в інтернет-магазині Станочок із доставкою.
Особливості:
- Регулювання струму
- Повітряне охолодження
- Тумблер живлення
- Заземлення
- Універсальні роз'єми загальноприйнятих стандартів
Характеристики:
- Виробник DWT
- Родина бренда Швейцарія
- Країна виробник Китай
- Номінальна напруга AC380B±10%
- Частота 50/60 Гц
- Номінальна потужність 11 кВА
- Діапазон зміни струму 20-60 A
- Номінальне напряж. на виході 104 B
- Напруга холостого ходу 295 B
- Тиск повітря CUT 5.5 барів
- Тип різака SG-55 (контактний)
- Довжина рукава 4.0 м
- Робочий цикл 60%
- Ефективність 85%
- Клас безпеки IP21
- Клас ізоляції F
- Мін.-макс. товщина різання 1-23 мм
- Термозахист ●
- Вага 17 кг
- Довжина шнура 4 м
- Розміри в пакованні 60 × 47 × 39 см
- Гарантія 24 мес.
Комплектація:
- Плазморіз
- Інструкція з експлуатації
- Пальник для плазмового різання AG60
- Армований шланг для підключення повітря під тиском – 4м.
- Кабель заземлення 3M
- Регулятор тиску
- Шланг 0.32 м
- 3 хомути для шланга (3 дюйми)
- Набір з 5 сопел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 25 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 295 В |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 11 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 60 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 17 кг |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Висота | 39 мм |
| Параметри плазмотрона | |
| Мінімальний робочий струм на дузі | 20 А |
| Номінальна робоча напруга на дузі | 104 В |
| Максимальна робоча напруга на дузі | 104 В |
- Ціна: 20 000 ₴



