-42%


Акумуляторна ланцюгова пила Narva NCS-21/4 PRO BL (безщітковий двигун, 2 акумулятори, подвійне зарядне)
10 000 ₴
5 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторна ланцюгова пила Narva NCS-21/4 PRO BL безщітковий двигун
Пила акумуляторна ланцюгова Narva NCS-21/4 PRO BL — це якісний і надійний інструмент, який стане чудовим помічником для різання дров, під час будівництва вдома, а також під час відпочинку на природі, завдяки своїй мобільності та компактним розмірам.
Завдяки роботі від акумулятора ця пилка є екологічно чистим інструментом і безпечним для довкілля, не містить викидів, тому ідеально підходить для роботи в закритих приміщеннях. Пила Narva NCS-21/4 PRO BL живиться від двох 20-вольтових батарей ємністю 4 А·год і особливістю цієї пили — пилкова шина 405 мм.
Додатково є оригінальні акумулятори Narva ємністю 4 А·год, 6 А·год і 8 А·год.
Технічні характеристики:
- Виробник — Narva;
- Живлення — акумулятор;
- Тип двигуна — безщітковий (на 50% більше роботи);
- Розташування двигуна — Поздовжнє;
- Довжина шини — 405.0 (мм);
- Швидкість обертання ланцюга — 720-900 м/хв;
- Об'єм оливного бака — 250.0 (мл);
- Вага — 3.6 (кг);
- Гарантійний термін — 24 (міс.);
- Живлення акумулятора:
- Тип акумулятора — Li-Ion;
- Ємність акумулятора — 4.0 (А/год);
- Напруга акумулятора — 20.0 (В);
- Час заряджання акумулятора — 60.0 (хвв
Комплектація
- Акумуляторна ланцюгова пилка Narva NCS-21/4 PRO BL;
- Пильна шина — 1 шт.;
- Пильний ланцюг — 1 шт.;
- Акумуляторна батарея — 2 шт.;
- Зарядний пристрій подвійний — 1 шт.;
- Картонне паковання;
- Посібник з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 750 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 5 800 ₴









