-18%


Мийка високого тиску універсальна CROWN CT 42056
6 711 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Мийка універсальна професійного рівня Crown 1400 W CT42056
Мийка високого тиску Crown 1400 W CT42056 — корисний інструмент для дому або гаража. Вона чудово підходить для прибирання під'їзної доріжки та інших ділянок будинку, куди важко дістатися за допомогою мітли або швабри.
Високоякісний шланг необхідний для будь-якої роботи, яка містить мийку під тиском. Він досить гнучкий, щоб охопити всі ділянки вашої власності, але також досить міцний, щоб витримувати суворі погодні умови та постійне використання впродовж усього року.
Насадку-щітку можна використовувати для очищення бруду з бетону та цегляної кладки, не пошкоджуючи їх у будь-який спосіб, тоді як насадки дають змогу розпилювати воду під різними кутами залежно від типу очищуваної поверхні.
Цей високоякісний продукт виготовлений із високоякісних матеріалів і розрахований на тривале інтенсивне використання.
Інструмент ідеально підходить для дому, а також добре працює в професійних умовах, де потрібен довговічний маршрутизатор.
Характеристики:
- Асинхронний двигун без вуглецю
- Споживана потужність 1400 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- швидкість обертання 2800 об/хв.
- Номінальний тиск 6,5 МПа
- Максимальний тиск 10 МПа
- Максимальний тиск на вході 0,7 МПа
- Максимальна витрата 6 л/хв.
- Максимальна підтримувана температура води 60*С
- Підходить для грубого використання
- Мати насос із власним всмоктуванням.
- Всмоктує застояну воду
- Захист від перегрівання — є
- Захист від перепаду тиску — є
- Вага 9,3 кг.
Комплектація:
- мийка CROWN CT 42056
- набір приладдя
- паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 5 500 ₴






