
Акумуляторний безщітковий фрезер Crown CT26010HX (Без АКБ і ЗП, 20 В, 6/8 мм)
5 478 ₴
3 700 ₴
- Готово до відправки
Функціональні особливості: -Регулювання швидкості -безщітковий двигун -Фіксатор шпинделя -Регулювання глибини пропилювання -Система витяжки пилку -Тип упаковки: Без АКБ і ЗП
Опис
Бездротові фрезери CROWN
Завдяки великому каталозі фрезерів на нашому сайті, Ви завжди зможете знайти інструмент, який задовольнить Ваші потреби. Акумуляторний фрезер CROWN CT26010HX Каркас — це професійний інструмент, що демонструє високу продуктивність і ефективність роботи. Він здатний працювати без під'єднання до мережі. Це зумовлено використанням акумулятора як джерела живлення. Ми розповімо Вам про ключові особливості цієї моделі.
Регулювання швидкості
Акумуляторний фрезер CROWN CT26010HX має можливість регулювання швидкості обертання шпинделя. Це дає змогу вибирати оптимальну швидкість залежно від типу матеріалу та завдання. Забезпечує гнучкість і точність використання інструмента.
Безщітковий двигун
Наявність безщіткового двигуна говорить про ефективнішу роботу, меншу витрату енергії та тривалий термін експлуатації пристрою. Такі двигуни вимагають меншого обслуговування й забезпечують вищу продуктивність.
Плавний пуск
Функція плавного пуску забезпечує поступове збільшення швидкості обертання інструмента, що знижує навантаження на електричну мережу та покращує контроль над пристроєм. Знижує навантаження на двигун і обладнання в момент старту.
Постійна швидкість під навантаженням
Ця особливість гарантує підтримку стабільної швидкості обертання навіть у разі збільшення навантаження на інструмент, що підвищує ефективність роботи. Крім того, продовжує термін експлуатації інструмента.
Захист від перевантаження
Функція захисту від перевантаження запобігає пошкодженню інструмента у разі занадто високого навантаження, забезпечуючи його довгий термін експлуатації.
Фіксатор шпинделя
Наявність фіксатора шпинделя дає змогу швидко та зручно змінювати фрези. Ви зможете легко замінити обладнання відповідно до поставлених завдань.
Регулювання глибини пропилювання
Ця функція дає користувачеві змогу точно налаштовувати глибину пропилювання в матеріалі, що важливо для виконання різних різновидів робіт.
Система витяжки пилу
Наявність системи витяжки пилу допомагає підтримувати чистоту на робочій поверхні, забезпечуючи кращу видимість і покращуючи умови праці.
7 причин купити акумуляторний фрезер CROWN CT26010HX
- Це недорогий інструмент, який чудово вписується в умови побутового та професійного використання.
- Модель працює на базі універсального акумулятора лінійки CROWN, сумісного та з іншими інструментами серії.
- Безщітковий двигун робить фрезер максимально продуктивним, надійним і довговічним.
- Двигун не потрібно обслуговувати, навіть за умови активної експлуатації.
- Легкий, компактний і не потребує під'єднання до мережі — чудове рішення для майстерні або будівництва.
- Проста система регулювання швидкості обертання фрези та глибини оброблення дасть змогу адаптуватися під будь-які завдання.
- Модель підтримує постійну швидкість обертання навіть під навантаженням, гарантуючи високу якість оброблення матеріалу.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність — 20 В
- Живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Літій-Іонний
- Сумісні акумулятори — CAB208016XE, CAB208016XE CB, CAB205014XE, CAB204015XE CB, CAB204014XE, CAB204014XE CB, CAB202
- Число обертів холостого ходу — 10 000 — 30 000 обертів/хв
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 36 місяців офіційна по всій Україні
Комплектація
- Без АКБ та ЗУ
- Фрезер
- Паралельна напрямна
- Напрямна з роликом
- Перехідник для під'єднання пиловидалювального апарату
- Гарантійний талон
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 700 ₴









