
Генератор інверторний 6 кВт NARVA NGI-6000 E (5,5-6,0 кВт, запуск із ключа)
50 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026Опис
Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000 Е — це сучасна мініелектростанція, здатна повноцінно забезпечити електроживленням невеликий будинок або офіс. Генератор може ефективно використовуватися як резервне або постійне джерело струму. З його допомогою можна призводити в дію різні електроінструменти, побутову техніку або обладнання.
Інверторні генератори незамінні, якщо потрібно подати електроенергію на техніку або електроприладу, дуже чутливі до якості електрики. Це комп'ютерна техніка, телевізори, мобільні телефони, холодильники, контролери керування газовим котлом або циркуляційним насосом опалення — електроніка, у якій плата або блок живлення відразу ж вийдуть із ладу, якщо ви під'єднайте її до звичайного бензиновому генератору.
Інверторний генератор NARVA NGI-6000 Е Е має номінальну потужність 5,5 кВт и максимальну ― 6,0 кВт. Попри невелику вагу та розміри генератора, він обладнаний потужним чотиритактним бензиновим двигуном, баком на 15 літрів, а також наявністю низки захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарату. Генератор поміщений у шумозаглушувальний корпус, що знижує рівень шуму на 30%, порівнюючи зі звичайними бензиновими генераторами.
Інверторний бензиновий генератор NARVA NGI-6000 Е — це надійне та зручне рішення для забезпечення електрикою вдома, у поїздках або на дачі. Його передові технології, ефективне шумозаглушення й економічний режим роботи роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, зручність і надійність.
Особливості:
- Цифровий дисплей
- Запуск із ключа
- Мідна обмотка 100%
- Низьке споживання палива
- Додатковий вихід постійного струму
- Захист від короткого замикання, захист від перевантаження
- Надійна робота з чутливою та високоточною електронікою
- Обладнаний системою захисту від недостатнього рівня оливи
Технічні характеристики:
- Тип — Інверторний
- Тип двигуна — Бензиновий одноциліндровий із повітряним охолодженням, 4-тактний
- Кількість фаз — Однофазний
- Система запуску — електронний ключ і ручний
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Номінальна потужність — 5,5 кВт
- Максимальна потужність — 6,0 кВт
- Вихід постійного струму — 12 В
- Матеріал обмотки — 100%
- Об'єм паливного бака — 15 л
- Паливо — Бензин А-92, А-95
- Час безперервної роботи — 6-8 годин
- Рівень шуму — 78 Дб
- Вага — 38,5 кг
Комплектація
- Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000 Е
- Свічковий ключ
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 236 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 2.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 38.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
- Ціна: 50 000 ₴








